CONCURS SALINA TURDA editia IV-a 24 februarie 2018

Cel mai bun sa castige!
Post Reply
User avatar
seba
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:65
Joined:02 Dec 2012, 00:39
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:cluj
CONCURS SALINA TURDA editia IV-a 24 februarie 2018

Post by seba » 23 Jan 2018, 20:05

dragi arcasi si arcasite, ne bucuram sa va invitam cu drag la cea de-a patra editie a concursului nostru ce se va desfasura in frumoasa si renumita noastra SALINA TURDA in data de 24 FEBRUARIE 2018 incepand cu orele 11:00 !!!!! mai jos revin cu detalii.
SEBERETA VERDE

User avatar
seba
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:65
Joined:02 Dec 2012, 00:39
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:cluj

Re: CONCURS SALINA TURDA editia IV-a 24 februarie 2018

Post by seba » 23 Jan 2018, 21:14

Asa cum am scris mai sus va asteptam cu drag la salina in 24 februarie incepand cu orele 8:30 DOAR LA INTRAREA NOUA de la Durgau. Pana la orele 10:00 se vor inmana legitimatiile de intrare pentru participanti si insotitori.fiecare participant poate fi insotit de un singur insotitor. Anul acesta inscrierea se face exclusiv pe ARCUS ONLINE si pentru ca avem un numar limitat de 70 de participanti (adulti si juniori) va rugam sa va inscrieti din timp. Categoriile vor fi :SENIORI arc cu fereastra masculin/feminin, arc fara fereastra masculin/feminin, JUNIORI (12--18 ani) si COPII (0--12ani). Copiii (0-12 ani) se vor inscrie la fata locului, ei vor trage si vor vizita salina GRATIS. Pentru adulti inscrierea va fi 60 lei iar juniorii vor plati 30 lei. Vom avea un numar de 10 tinte diferite (in miscare, animale 3D, 2D si traditionale). Din cauza faptului ca in salina este interzisa intrarea cu mancare sau bauturi va rugam sa va "alimentati" afara urmand ca urmatoarea masa sa o puteti lua dupa terminarea concursului la unul din restaurantele din apropiere de salina sau jos in oras. Ca si anul trecut "we proudly present" partenerul nostru de nadejde : BEARPAW Romania http://bearpaw-Romania.ro/ Pentru cei interesati de alte detalii sau daca am uitat sa mentionez ceva va stam cu drag la dispozitie si ne puteti gasi la unul din numerele de telefon urmatoare: ADI VALEAN :0745185806 GABI NEMES : 0744566571 SEBI RUS : 0740406588
AICI GASITI LINK-UL CATRE INSCRIERE : http://tircuarcul.ro/Inscriere-online
SEBERETA VERDE

User avatar
seba
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:65
Joined:02 Dec 2012, 00:39
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:cluj

Re: CONCURS SALINA TURDA editia IV-a 24 februarie 2018

Post by seba » 05 Feb 2018, 09:18

Salutare din nou, ma bucur sa vad ca lumea se inscrie, asta inseamna ca Salina prezinta interes ! Pentru cei care nu au mai fost si nu numai, tin sa precizez ca insotitorul pe care arcasul il aduce cu el NU PLATESTE intrarea in salina, el va intra gratis dar doar cu legitimatia de insotitor pe care o va primi odata cu inscrierea arcasului participant. Aceasta regula este o curtoazie a conducerii Salinei Turda pentru care le multumim si pe aceasta cale !!! Sa ne vedem sanatosi !!
SEBERETA VERDE

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: CONCURS SALINA TURDA editia IV-a 24 februarie 2018

Post by domide » 06 Feb 2018, 21:25

Prezent!

Acum am citit ca pentru copii nu este necesara inscrierea pe Arcus... am inscris-o si pe Alexandra.

Succes si sa ne vedem sanatosi!
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: CONCURS SALINA TURDA editia IV-a 24 februarie 2018

Post by domide » 15 Feb 2018, 01:01

categoriile de arc sunt cu si fara fereastra. Dar la sageti: la fara fereastra se trage cu lemn sau carbon????
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

User avatar
seba
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:65
Joined:02 Dec 2012, 00:39
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:cluj

Re: CONCURS SALINA TURDA editia IV-a 24 februarie 2018

Post by seba » 27 Feb 2018, 17:40

Dragi arcasi, va multumim la toti cei care ati fost prezenti in Salina Turda iar daca v-a si placut concursul nostru bucuria noastra este dubla. Speram sa ne intalnim si la anul iar pana atunci sa ne vedem sanatosi si la alte concursuri. Toate cele bune din partea Beretelor Verzi si Pastratorului Cheilor !!!
SEBERETA VERDE

User avatar
g_nemes
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:29
Joined:27 Oct 2013, 20:23
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:Cluj
Varsta:38
Contact:

Re: CONCURS SALINA TURDA editia IV-a 24 februarie 2018

Post by g_nemes » 16 Mar 2018, 09:00

Rezultate concurs pentru cei care nu le-au aflat inca: http://www.arcusonline.ro/Results.aspx?ConId=134
The more expensive gadgets you put on your bow, the more possibilities you have for excuses.

Post Reply