Cupa Romaniei Aninoasa..

Cel mai bun sa castige!
Post Reply
akila
Membru al forumului
Membru al forumului
Cupa Romaniei Aninoasa..

Post by akila » 09 Aug 2009, 13:08

Salut...pentur cei interesati....intre 14-16 august, se desfasoara cupa Romaniei Aninoasa....prea multe detalii nu stiu din pacate.....vroiam doar sa va anunt ca saptamana viitoare e concursul asta la Aninoasa...cazarea si masa am impresia ca e cam 50ron pe zi....nu sunt 100% sigur, asa ca mai bine sunati la federatie si intrebati.....se poate sta si cu cortul pentru cei interesati de asa ceva....e un loc foarte fain chiar langa poligon...Eugen stie mai bine... :d ......si cam atat....sper sa fim cat mai multi.... eu unu o sa vin sigur, cred ca vin si 2 baieti de la Oradea...parca zicea si Horia ca vine....Marius cred ca o sa vina si el, asa ca....va astept acolo...bafta

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Romaniei Aninoasa..

Post by akila » 09 Aug 2009, 19:09

Salut.....am sa postez si aici, ca aici discutam de-acuma de cupa Aninoasa...treaba e in felul urmator....se va trage pe 15, prima zi.....cei de la olimpic trag 4 distante.....la final se face clasamentul si se considera cupa Aninoasa....locu 1,2 ,3....a doua zi, se vor trage eliminatoriile, si cine castiga, se considera cupa internationala MInerul Aninoasa....cam asta ar fi....in nici un caz nu se poate organiza atatea zile din lipsa de fonduri,,,, pe vremuri cand MInerul Aninoasa avea bani mai multi, si cand la cupa Internationala, veneau cate 4-5 tari, atunci se organiza pe mai multe zile.....in rest nu stiu...intrebati pe la federatie....v-am zis...nu cred sa fie mai mult de 50-60 ron pe zi, cazare plus masa....conditiile is destul de ok....zona e foarte frumoasa, e intre munti.....cam atat...in rest ne mai vedem si noi, mai infingem o sageata, mai cunosti oameni...cam asta e...bafta

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Romaniei Aninoasa..

Post by Nottingham » 12 Aug 2009, 22:03

Salut.Teoretic maine ar tebui sa fie sosirea delegatiilor, dar nu cred ca merge careva.Eu o sa ajung vineri , ca vin cu familia si la 55 RON/zi de cap de om, 220 conteaza rau pt un bugetar ca mine. :d Dar de lipsit nu pot lipsi, mai ales ca am de acordat niste revanse.In rest...Am vorbit ieri cu Adriana Hoppe, si zicea ca, in principiu, noi o sa tragem ca la Nationale.Adica 2x30 si 2x18.Daca suntem cel putin 4, o sa tragem si eliminatorii pentru cupa Romaniei.Daca nu, ramane acelasi clasament pentru ambele concursuri.Dar, din ce vad pe-aici, o sa fim destui pentru a nu fi discriminati.Pe partea cealalta, asteptati-va la acelasi ritm ca la Nationale.Mai ales ca terenul e ceva mai ingustSi sa nu va sperie daca o sa tragem alaturi de copii. >:) . SA ne vedem cu bine, si numai galben la tot poporul!

Post Reply