Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Cel mai bun sa castige!
DanPantilin
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by DanPantilin » 20 Sep 2009, 00:14

5
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

DanPantilin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by DanPantilin » 20 Sep 2009, 00:15

6
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

DanPantilin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by DanPantilin » 20 Sep 2009, 00:16

7
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

DanPantilin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by DanPantilin » 20 Sep 2009, 00:17

8
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

DanPantilin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by DanPantilin » 20 Sep 2009, 00:17

9
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

DanPantilin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by DanPantilin » 20 Sep 2009, 00:18

10
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

DanPantilin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by DanPantilin » 20 Sep 2009, 00:19

11
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

DanPantilin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by DanPantilin » 20 Sep 2009, 00:20

12
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by Nottingham » 20 Sep 2009, 22:37

A fost Cupa Besta.A fost mai ales vesel, zic eu.Si, cu toate ca scorurile n-au fost spectaculoase, iarasi zic eu, a fost frumos.DA' conteaza punctajul cand ratezi o serie ca te-ai dus la Real dupa cartofi prajiti?Vorba Razvanului : "Decat sa pierd o serie mai bine mananc".Esentialul e ca am fost 8.ca si olimpicii si compoundistii.Si asa a fost si la Aninoasa, asa a fost si la Oradea, la Nationale.si am fost bagati in seama.Am fost luati in calcul.Acum un an, la cupa Aktiv,am fost 3, eu si 2 brasoveni, si ne-au dat niste cani de cafea, ca n-au avut prevazute medalii pentru traditional.Acum au schimbat din mers si am tras ca si ceilalti calificari si eliminatorii, n-au oprit concursul dupa cele 2 runde ca la copii.Si a fost prevazuta si o cupa pentru un eventual record la traditional.Ca nu s-a acordat, asta a fost vina noastra, nu a lor.
Recunosc, eu nu-s la fel de optimist ca Eugen, si nu cred ca, gata, la anu' vom fi pe picioarele noastre, si vom avea campionatul nostru national, separat de ceilalti.Dar, daca vom fi mereu acolo, inclusiv la concursurile de sala, cel putin n-o sa-si mai permita nimeni sa ne trateze pe post de categorie tolerata.
Traiasca lupta pentru pace!

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Concurs de tir, 19 septembrie, Stadion Olimpia

Post by akila » 20 Sep 2009, 23:53

Felicitari celor care au participat.....eu am cam inceput treaba la opera si de-acuma nu prea o sa mai pot ajunge pe la competitii....bafta...

Post Reply