Cupa Ziridava Arad

Cel mai bun sa castige!
wiliamclaudiu
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Cupa Ziridava Arad

Post by wiliamclaudiu » 12 Dec 2012, 03:18

Ma simt flatat cand citesc atatea cuvinte pozitive la adresa competitiei organizate de clubul meu. Cu siguranta vom veni la competitia organizata de Ordinul Arcasilor Hunedoreni, acolo vom fi si noi mai relaxati si vom da dovada calitatilor noastre de arcasii. Pentru mine competitia a fost o reusita mai ales ca o parte din organizare mi-a revenit mie. Fac o paralela intre prima competitie organizata in luna mai "Turneul Cetatilor" unde am avut 35 de arcasii prezenti si 66 de arcasii la Cupa Ziridava este o adevarata performanta.
Vreau sa multumesc pe aceasta cale asociatiei Ordinul Arcasilor Hunedoreni pentru increderea pe care mi-a acordat-o raspunzand pozitiv la invitatia clubului meu. Cinstea si onoare sa va calauzeasca. Cu respect Claudiu Potra.

User avatar
philip
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:87
Joined:12 Jul 2010, 14:59
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:36
Contact:

Re: Cupa Ziridava Arad

Post by philip » 12 Dec 2012, 10:24

Bravo domnilor! =D> Ma bucur sa va revad macar in poze...
"...Omul ar trebui,macar din cand in cand, sa faca un efort intens si consecvent de gandire. "Fii cuminte!" nu inseamna in fond altceva decat "Fii cu minte!", gandeste, ras-gandeste si razgandeste-te! ..."

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: Cupa Ziridava Arad

Post by domide » 13 Dec 2012, 00:10

wiliamclaudiu wrote:Ma simt flatat cand citesc atatea cuvinte pozitive la adresa competitiei organizate de clubul meu. Cu siguranta vom veni la competitia organizata de Ordinul Arcasilor Hunedoreni, acolo vom fi si noi mai relaxati si vom da dovada calitatilor noastre de arcasii. Pentru mine competitia a fost o reusita mai ales ca o parte din organizare mi-a revenit mie. Fac o paralela intre prima competitie organizata in luna mai "Turneul Cetatilor" unde am avut 35 de arcasii prezenti si 66 de arcasii la Cupa Ziridava este o adevarata performanta.
Vreau sa multumesc pe aceasta cale asociatiei Ordinul Arcasilor Hunedoreni pentru increderea pe care mi-a acordat-o raspunzand pozitiv la invitatia clubului meu. Cinstea si onoare sa va calauzeasca. Cu respect Claudiu Potra.
Noi multumim pentru invitatie, si pentru caldura cu care am fost primiti.

Nu promitem, dar incercam sa organizam si la Deva o astfel de competitie, dar noi suntem la inceput de drum.... Oricum, invitatia pentru Cioclovina a fost facuta - va asteptam cu drag, este cu totul alta atmosfera... Am observat cat sunt placute competitiile indoor, dar la munte este aparte.

La Arad am vazut ceea ce ai "mesterit", dupa cum ai vazut, am fost tare (si placut) surprins, asa ca te invit sa postezi cateva din "produsele" tale. Deasemenea si pe colegul de la Timisoara, va invit sa nu fiti modesti si sa postati arcurile facute de voi.

Toate cele bune!
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

wiliamclaudiu
Membru al forumului
Membru al forumului

Cupa Ziridava - filmul evenimentelor

Post by wiliamclaudiu » 23 Dec 2012, 19:34

https://www.youtube.com/watch?v=HjBWCcoH8Dg


Un cadou tuturor arcasilor prezenti la competitie. Sarbatori fericite !!!
Last edited by IT_support on 23 Dec 2012, 21:15, edited 1 time in total.
Reason: inserat player

User avatar
NIMROD
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:303
Joined:14 May 2010, 16:42
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::hunedoara
judet:hunedoara
Varsta:41
Location:hunedoara
Contact:

Re: Cupa Ziridava Arad

Post by NIMROD » 23 Dec 2012, 21:14

Da Mos Craciun,multam de film de pozitii inedite si sper ca ne vom intilni cit mai curind -cu drag din HD-(Scuze nu am stiut nici o poezie -dar tot am primit cadou) ;)

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: Cupa Ziridava Arad

Post by domide » 23 Dec 2012, 22:28

He, he... am resimtit buna primire de la Arad. Multumiri inca odata.

Sarbatori fericite!, si la mai multe - FitNext Arad
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

wiliamclaudiu
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Ziridava Arad

Post by wiliamclaudiu » 24 Dec 2012, 01:22

In luna mai vom organiza un concurs de field in incinta Cetatii Aradului. Sper sa aducem cativa campioni maghiari la replica istorica. :) Pregatitiva asidu pt. acest concurs, nivelul va fi cu totul altul fata de Cupa Ziridava :) .

Post Reply