Calendarul 2016

Cel mai bun sa castige!
Post Reply
User avatar
deceneus
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:174
Joined:06 Dec 2008, 18:59
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Brasov
judet:Brasov
Varsta:46
Calendarul 2016

Post by deceneus » 12 Jan 2016, 23:20

Ca in fiecare an incerc sa fac calendarul cu toate evenimentele ce tin de tirul cu arcul. Inca mai astept sa primesc calendarul 2016 de la ATTOAN, LIGA DE VEST , intalnirile amicale si regionale. Daca cineva cunoaste alte evenimente va rog sa-mi trimiteti via PM pentru a completa calendarul.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Somewhere in the world someone is training when you are not. When you race him, he will win."

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: Calendarul 2016

Post by domide » 12 Jan 2016, 23:54

Multumim Vali! Ca si rugaminte, te las pe tine sa completezi tabelul si sa-l faci public cu celelalte date.

Mai sunt in principiu trei intalniri ale membrilor forumului: Cluj, Turda, Hunedoara. Fac apel din nou la colegii care organizeaza aceste intalniri, sa stabileasca datele pentru a le adauga la acest calendar, acum si in functie de ceea ce este deja stabilit.

Deasemenea, impreuna cu colegii din Liga de Vest, vom transmite datele concursurilor cat mai repede.
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

User avatar
deceneus
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:174
Joined:06 Dec 2008, 18:59
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Brasov
judet:Brasov
Varsta:46

Re: Calendarul 2016

Post by deceneus » 22 Jan 2016, 14:03

Calendarul actualizat. Daca mai apar concursuri mai facem un update :)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Somewhere in the world someone is training when you are not. When you race him, he will win."

Post Reply