Cupa Besta

Cel mai bun sa castige!
Locked
scorillo
Membru al forumului
Membru al forumului
Cupa Besta

Post by scorillo » 03 Sep 2008, 08:53

Cupa Besta... Nu zice nimeni nimic? Intentia de a participa, conditii, program etc.
M-am uitat pe situl besta, dar n-am gasit mare lucru. As fi curios sa particip si eu si nu prea am informatii.
Nottingham?

scorillo
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Besta

Post by scorillo » 04 Sep 2008, 08:27

Chiar nu stie nimeni nimic despre acest concurs?

Mi se pare cam ciudat, mai ales ca vad ca bucurestenii sunt destul de activi si tin legatura cu cei de la FRTA.

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Besta

Post by Nottingham » 04 Sep 2008, 23:34

Despre Besta, numai de bine.V-am pomenit pe undeva ca nu pot participa din motive de admitere.Altfel, e la coada saptamanii viitoare, mai exact sambata, la terenul Olimpia.Vineri e antrenamentul oficial.Pana la ora asta nu s-a comunicat nimic legat de organizare, vezi categorii, distante, si altele asemenea.De altfel pana acum nu prea se stie nici ce participare o sa fieRecunosc cinstit, insa, ca nici nu m-a preocupat prea tare subiectul, in conditiile in care stiam sigur ca nu pot participa.Si cum nici Adriana n-a mai fost de vreo 10 zile pe la teren...Oricum, nu cred ca vor fi mai rai decat la Aninoasa.Asa ca, probabil se va putea trage si cu aluminiu sau carbon.Asta daca va avea cine sa traga.Pentru mine cel mai apropiat concurs va fi cupa Aktiv indoor, de la sfarsitul lui octombrie.O sa ma interesez sa vad ce mai pot afla despre Besta, si va tin la curent.

scorillo
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Besta

Post by scorillo » 05 Sep 2008, 01:14

Isi anunta cineva de aici intentia de a participa?
Eu unul as vrea sa vin, probabil impreuna cu Bogdan.
Deci am fi doi, aurul si argintul.
Mai e un bronz, se baga cineva? :d

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Besta

Post by cristian_iepure » 05 Sep 2008, 04:27

Eu am sedinta la Geoagiu, plec vineri si vin sambata noapte :(

scorillo
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Besta

Post by scorillo » 06 Sep 2008, 21:21

Dintre toti cei de pe acest forum, vine cineva la Bucuresti la Cupa Besta?

Sau vom participa iar patru insi la sectia de traditional, asa ca sa fim siguri ca chiar nu contam pentru cei de la FRTA, pentru ca pana la urma daca nu ne vede nimeni la concursuri, nu existam.

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Besta

Post by Nottingham » 17 Sep 2008, 16:52

Participare la Cupa Besta : 5 seniori compound, 11 seniori olimpic, 1 senioare olimpic, 3 incepatori olimpic, 3 copii.CAm atat,Cred ca n-am omis nimic.La traditional, participare 0.Urmatorul concurs : Cupa Aktiv indoor 24-26 oct.Daca nu se intampla nimic, voi fi acolo.Astept concurentza.

Locked