Cupa Aktiv

Cel mai bun sa castige!
Locked
impaiatu
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Cupa Aktiv

Post by impaiatu » 26 Apr 2009, 11:34

nu stiu de ce , doar pozele astea au iesit;
Image
Image
de fapt am fost doar doi din bucuresti ;razvan si paulush
din chitila eu (cu pantaloni camouflage :P ) si robert
restul nu mai stiu.
nu pot sa nu ma declar putin dezamagit de secretomania care inconjoara identitatea unora dintre noi!chiar daca eu am fost cel echipat cu camouflage n-am fost cel mai cameleon de acolo :P !nu stiu de ce dar vad ca se prefera pastrarea distantei sau doar asa gandesc eu si sunt exagerat de sociabil!

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Aktiv

Post by Nottingham » 11 May 2009, 21:00

Regret al naibii de tare ca pentru prima data cand as fi putut avea concurenta am lipsit din tara, si, deci, si de la concurs.

Seniori Arc Traditional
Nr.crt Nume si Prenume Club 30M 25M 25M Total
1 NICOLESCU MIHAI AKTIV 237 250 205 692
2 FRINCULESCU DRAGOS BUC 180 96 132 408
3 CONSTANDA ROBERT CHITILA 100 120 112 332
4 BORTOS PAUL BUC 99 62 146 307
5 SERBAN IULIAN BUZAU 85 83 112 280
6 RADU SORIN CHITILA 38 67 150 255
7 KACSO RAZVAN DANIEL BUC 21 47 51 119

Cam astea ar fi rezultatele oficiale.Le-am primit pe mail a doua zi dupa.Eu m-am intors abia sambata seara, asa ca am ratat si concursul de pe 9 mai, unde din cate am aflat n-a participat nimeni la traditional.Tre' sa recunosc cinstit ca am avut o mica tremuratura in suflet cand am vazut punctajul invingatorului, dar m-au linistit pozele, cand am vazut ca s-a tras pe tinte de 122, nu de 80, cum se trage de obicei.Oricum, felicitari tuturor pentru curajul de a participa.In rest...Am si eu o sageata ratacita acum vreo 5 saptamani prin iarba cu pricina.M-a pus dracu sa trag de la 18m pe panoul ala de carton inmuiat de ploi, ninsori si alte intemperii.Si prima sageata in galben l-a strapuns, si...acum astept sa rasara un cedru din ea ca s-o gasesc.Terenul e al Federatiei, si a fost tuns in general numai de noi, de la cluburi, cand si cum am putut pe banii si munca noastra.Acum noua conducere ne cere 200 RON pe luna pentru intretinerea terenului.Si se vede cum e intretinut.Ideal e sa nu iesi din panou. ;) Daca se poate.Urmatorul concurs in Bucuresti :18-20 sept, Cupa Besta.Pana atunci ar mai fi ceva etape de popularizare, zise Robin Hood, dar cam 80% nu se tin.Daca e ceva si sunt prin preajma, va anunt.

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Aktiv

Post by cristian_iepure » 12 May 2009, 19:34

paulush wrote:pana in septembrie nu se mai tine nici un concurs nimic? mi-ar placea sa mai particip la niste trageri alaturi de arcasii din Bucuresti si nu numai!
pai hai sa mergem la Eforie pe 30-31 mai, eu un concurs acolo :) se baga cineva?

Locked