Cupa Aktiv

Cel mai bun sa castige!
Locked
black
Membru al forumului
Membru al forumului
Cupa Aktiv

Post by black » 22 Apr 2009, 18:57

Sambata si Duminica are loc Cupa Aktiv , la Bucuresti . Adica 25 si 26 aprilie 2009 . Nu e taxa de participare , e voie si fara legitimatzie de aia de membru la nu stiu ce club . E voie si cu self-bow-uri si cu arcuri din fibra , dar numai cu sagetzi de lemn . Antrenamentul oficial incepe Sambata la 9.00 . Am inteles ca Sambata sunt calificari si finalele Duminica . Poate cei din Bucuresti sa stie mai multe detalii ...

User avatar
florinarnaut
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:750
Joined:28 Sep 2008, 17:31
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Brasov
Location:Brasov
Contact:

Re: Cupa Aktiv

Post by florinarnaut » 22 Apr 2009, 23:27

Sunt arcasu' Ghitza din Giurgiu , pe longbow , pregatitzi-va ca vin !!! "
A-r fi o mare bucurie sa pot da acest telefon..cred ca mai sint in acesta situatie si alti arcasi..
"Traieste de parca n-ar muri niciodata, si apoi moare fara sa fi trait"
- Dalai Lama -

impaiatu
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Aktiv

Post by impaiatu » 23 Apr 2009, 08:35

se pot da mai multe detalii aici?unde se tine concursul ,cum se fac inscrierile ,chestii d-astea!fac tot posibilul sa ajung!

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: Cupa Aktiv

Post by dady » 23 Apr 2009, 09:10

sa nu uitam ca uni lucreaza din greu toata saptamana poate si sambetele chiar si la 2 locuri de munca si mai au si familie ,copiii pe care ai vad destul de rar si poate sambata si duminica si-o dedica familiei, nu este de condamnat dc nu sunt participanti, alti au examene, probleme de sanatate si alte probleme
majoritatea oamenilor de aici, tin sa tind ca au arcuri si trag cu ele. in timpul saptamanii sa zicem ca lucreaza, dupamasa ajung acasa mananca mai stau cu familia sau la al 2-lea loc de munca si trece ziua, in weekend zici ca stau cu familia... ma intreb atunci cand construiesc arcuri? sau cand trag cu ele? de ce le mai fac? eu mi-am rezervat in general sambata pt iesiri la tras (cu arcu) , restul sambetei si duminica e pt familie, dar daca apare un concurs de ex, mai ales la mine in oras si mai ales daca e si fara taxe si mai ales daca ma mai intalnesc si cu alti cativa arcasi.....mi-as putea aloca 2-3 ore si duminica.

impaiatu
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Aktiv

Post by impaiatu » 23 Apr 2009, 22:34

vreau sa dau si yo acel telefon ca sa ma pot inscrie!!ce atata mister ,chiar nu se poate face public?!am dat cautare pe gugal dar n-am gasit nimic, concursul nu e trecut in vreun calendar de genu' !

impaiatu
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Aktiv

Post by impaiatu » 24 Apr 2009, 08:04

am sa fiu acolo!ca semn de recunoastere voi avea un arc la mine! =))
stie cineva cate sageti se trag intr-o serie?aveam cinci dintre care trei le-am facut praf la un mic antrenament!:(

kboom
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Aktiv

Post by kboom » 24 Apr 2009, 17:12

O sa incerc sa vin si eu, macar ca spectator, ca la mine nimeritul tintei inca tine de noroc !

impaiatu
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Aktiv

Post by impaiatu » 24 Apr 2009, 20:09

arcu e chiar pe bune si sper sa nu-l fac de ras maine!
si mai sper sa fie careva sa vanda si sageti ca altfel o sa trag cu ochiu' numai!:(e bine si asa!

impaiatu
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cupa Aktiv

Post by impaiatu » 25 Apr 2009, 18:12

:D salutare tuturor!a fost foarte fun ,zic yo!indiferent de "performantele" noastre ,fiidca nici eu nu ma pot lauda dar cu toate astea organizatorii au facut un gest frumos si iata ca avem toti cate o diploma!o amintire placuta!:)am sa vin si eu cu pozele cand le dau jos de pe telefon!

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: Cupa Aktiv

Post by dady » 25 Apr 2009, 20:11

bravo voua, ma bucur ca au fost asa multi. poate aveti un clasament la traditional? am vazut tolba lui razvan sau mi s-a parut? ;), cateva fete "cunoscute" si apropo, al cui era coreeanu' ala rezemat de copac?

Locked