cupa redpoint-oradea

Cel mai bun sa castige!
Post Reply
Greenarrow
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: cupa redpoint-oradea

Post by Greenarrow » 23 Jun 2009, 00:36

Foarte tare,felicitari tuturor pt participare......aaa da Razvane u pe unde erai? :-??

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: cupa redpoint-oradea

Post by anasazzy » 23 Jun 2009, 00:46

=D> =D> =D>
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: cupa redpoint-oradea

Post by cristian_iepure » 23 Jun 2009, 04:37

razvane, esti supertare, imi pare rau ca n-am putut veni..

hegedus_zsolt
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: cupa redpoint-oradea

Post by hegedus_zsolt » 23 Jun 2009, 08:12

Felicitare =D> =D>

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: cupa redpoint-oradea

Post by akila » 26 Jun 2009, 21:13

Hehehe...asa Razvane....ti-ai indeplinit sarcina... :d ... asteptam sa puna razvan poze, ca eu din pacate nu am avut timp de poze deloc....ce sa va zic....concursul a fost super fain,....baietii de la oradea foarte buni.....3 dintre ei trageau super bine....m-am luptat cu Wilhelm, un arcas foarte foarte bun, asa la limita...in prima zi l-am batut la diferenta de 9p., iar a doua zi m-a batut el la eliminatorii la diferenta de 5p.....organizarea a fost super, cazare , masa asigurata, singura problema a fost iarasi faptul ca ne-a pus sa tragem impreuna cu copii, am fost foarte inghesuiti pe panouri, cate 3 si chiar cate 4, asta a fost o problema... a doua problema a fost schimbarea distantelor...initial trebuia sa tragem la 30m, si pe urma au schimbat la 25m....distanta care pe mine sincer ca cam seaca....e asa nici cal nici magar....ma rog asta-i alta discutie....altceva nu stiu ce as mai putea spune.....a fost un concurs reusit....am cunoscut niste oameni extraordinari,,,,si va rog sa ma credeti pe cuvant....sunt niste baieti super, cei de la oradea.....au tras toti cu arcuri traditionale, fara ferestre, etc...totul ca la carte...iar wilhelm tragea excelent....pentru cine doreste sa vina la oradea, este pe 31 iulie daca imi amintesc bine cupa romaniei, organizat de federatie romana de tir cu arcul....si eu voi fi prezent in mod sigur.... asa ca ne vedem acolo.....Razvan merci pentru poze...

Post Reply