intrebare

Tir cu arcul la padure...
Post Reply
varilac
Membru al forumului
Membru al forumului
intrebare

Post by varilac » 16 Mar 2010, 00:20

Salutare. Sunt nou in famila voastra, abea de cateva zile am descoperit siteul. Am si eu un arc, un reflex model olimpic confectionat de mine cu care obisnuiam sa trag pana nu am aflat ca s-a schimbat regimul armelor.......Asa ca sta saracul pe dulap si astepta vremurile mai bune. Am tot cautat pe net, dar nu am gasit nici-o informatie despre vre-un club de tir cu arcul in Cluj. Daca stie cineva de vre-unul sau de vre-un loc unde se mai intalnesc arcasii din cluj pt un antrenament va rog sa-mi dati de stire sa vin si eu.

varilac

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: intrebare

Post by dady » 17 Mar 2010, 02:01

inca un norocos :|
salut, esti cred in orasu cu cei mai multi arcasi de pe forum. te anunta ei. spor ;)

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: intrebare

Post by andreih » 17 Mar 2010, 09:25

servus!!!

Numai sa se faca un pic mai cald si iesim !!!!
si anuntam pe forum la rubrica iesiri, intalniri!

andrei - cluj

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: intrebare

Post by dady » 17 Mar 2010, 09:49

mai dar din mures nu se gaseste niciunu? aici nimeni nu iese. nebunii aia de clujeni ies in draci si se mai si inmultesc. in mures tre sa ma rog de ei.

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: intrebare

Post by dady » 17 Mar 2010, 15:42

cica,muresenii ar fi oamenii pasnici :)) te pui cu clujenii lui Avram Iancu =))
@maestro - acuma mi-ai deschis ochii Mitu, d-aia ies numai eu cu taicameo ca suntem Avrami ;)

@Florin - nu te anunta cine? noi? sti f bine ca iesim in fiecare weekend, am mai avut discutiile astea :D. cand ai chef si timp haide, acuma is satul sa dau 5-6 telefoane la cei ce-i cunosc in mures sa vina in weekend si sa aud de fiecare data nu si doar la cateva luni un da sau poate.

Uite anunt si aici: Draci Mureseni!!! eu ies in fiecare weekend (sambata in general ca am pierdut multe weekenduri ca am lasat pe duminica si a fost vreme rea), cine vrea sa-mi dea un tel sau un mail sau sa ma anunte pe mess sau oricum vrea si ne intelegem cum si cand.

User avatar
Mugurbb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:660
Joined:07 Jan 2009, 13:36
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:37
Contact:

Re: intrebare

Post by Mugurbb » 17 Mar 2010, 22:37

varilac wrote:Salutare. Sunt nou in famila voastra, abea de cateva zile am descoperit siteul. Am si eu un arc, un reflex model olimpic confectionat de mine cu care obisnuiam sa trag pana nu am aflat ca s-a schimbat regimul armelor.......Asa ca sta saracul pe dulap si astepta vremurile mai bune. Am tot cautat pe net, dar nu am gasit nici-o informatie despre vre-un club de tir cu arcul in Cluj. Daca stie cineva de vre-unul sau de vre-un loc unde se mai intalnesc arcasii din cluj pt un antrenament va rog sa-mi dati de stire sa vin si eu.

varilac
Salut varilac si bine ai venit!
Clubul in curand va avea personalitate juridica.
Suntem citiva care ne intalnim la un tras, mai des in Hoia.
Daca iesim, anuntam pe forum la sectiunea de Iesiri in natura, Cluj 2010. Esti binevenit!

P.S.: ai vreo legatura cu magazinul Trophy de pe str. Hasedeu 107?
Silence is golden and Duct Tape is silver.

Post Reply