Reflex Deflex Trilam Longbow 60# @30" By Maestro

Tir cu arcul la padure...
Locked
MODERATOR
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Reflex Deflex Trilam Longbow 60# @30" By Maestro

Post by MODERATOR » 05 May 2011, 20:48

Sorin , lucrurile s-au schimbat nitel pe forum si anume , NU ESTE O DEMOCRATIE , NU SE VOTEAZA , DECIZIILE MODERATORULUI NU SUNT DESCHISE DISCUTIILOR. Moderatorul este pus pentru a veghea bunul mers al lucrurilor , linistea si pacea si va face absolut orice pentru a pastra o atmosfera placuta pe forum. Moderatorul nu se implica in discutii , nu ia partea nimanui , incearca sa fie cat mai obiectiv posibil, incearca stergerea offtopic-urilor ,tolereaza incepatorii sau nou venitii pentru a nu-i descuraja . In discutia de pe acest topic cele doua parti implicate sunt Maestro si Sorin , daca Maestro cere inchiderea , inseamana ca nu mai e nimic nou de discutat cel putin din partea lui , daca tu Sorin mai doresti raspuns asteapta-te sa-l primesti pe privat .Daca cererea de inchidere ar fi venit de la Sorin , topicul s-ar fi inchis de asemenea. Nu am intervenit decat pentru a sterge ceea ce nu mi s-a parut relevant de partea ambelor parti implicate , referirea la arcuri vazute ca femei , am last lucrurile sa curga natural , fiecare a spus deschis ceea ce a avut de spus , cata vreme nu s-au adus ofense atacuri la persoana si fiecare a incercat argumentare propriei opinii, dar intrucat discutia a ajuns intr-un punct mort , o vom inchide . Pe viitor MODERATORUL nu isi va mai explica sau motiva deciziile , implicarea moderatorului va fi minima si doar in cazul in care este necesara.
Acestea fiind spuse , sper ca disputa aceasta sa se solutionaze face to face la Dumbraveni sau in alta parte dar incrucisand sagetile in spiritul sportului pe care incercam cu totii sa il promovam .

Locked