Popularizarea tirului cu arcul in Timisoara.

Tir cu arcul la padure...
Post Reply
User avatar
Andrey
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:95
Joined:09 Dec 2007, 19:07
Am un arc:da
Construit de mine:da
Location:Timisoara
Popularizarea tirului cu arcul in Timisoara.

Post by Andrey » 15 May 2011, 21:25

Cu ocazia expozitiei GUN & FUN tinuta la casa de afaceri Timisoara in zilele de 13-15 mai clubul de arte martiale Kenjutsu a organizat un stand pentru tras cu arcul. Au avut destule arcuri pentru demonstat : longbow, recurve, olimpic de incepatori si arc ungures mai slabut de copi. Eu am fost astazi si dupa ce am tras cu arcurile lor i-am intrebat daca pot aduce acrul meu , au fsot de acord asa ca am revenit cu arcul meu pe care l-am pus la dispozitie si vizitatorilor.
Au mai fost si standuri cu arme de foc , echipament de vanatoare, arcuri compound, cutite, sabii si reproduceri de pistoale vechi, echipamente de politie si perete de alpinism.
Eu am ramas placut surprins de organizare, la standul de tras cu arcul a fost tot timpul coada, va las cu niste poze.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

La final vreau sa multumesc organizatorlor pentru asa un eveniment neasteptat si arcasilor de la kenjutsu care ma-au lasat sa trag si eu.

Dediu00ro
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:989
Joined:23 Oct 2012, 20:06
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Galati
judet:Galati
Varsta:24

Re: Popularizarea tirului cu arcul in Timisoara.

Post by Dediu00ro » 15 May 2011, 21:54

=D> =D> =D> =D> =D> <:-p <:-p <:-p <:-p
Foarte frumos bravo organizatorilor!
Show without showing what u know without knowing

sspoll
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:265
Joined:15 Dec 2012, 20:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Timisoara
judet:Timis
Varsta:34

Re: Popularizarea tirului cu arcul in Timisoara.

Post by sspoll » 25 May 2011, 23:03

da a fost super. am fost si eu cu pruncu meu... nu mai vroiam sa plecam.. am tras cu arcu si am vizitat diversitatea de standuri..accesorii din piele si tot ce isi doreste un aventurier...pacat ca nu-s bani.

Post Reply