Bun gasit!

Membrii forumului...
Post Reply
adrian76
Membru al forumului
Membru al forumului
Bun gasit!

Post by adrian76 » 20 Nov 2011, 00:32

Numele meu este Adrian Negoita sunt din orastie hunedoara,si am aflat de dvs,si ceea ce face-ti aici,din diferite discutii cu amici,plus ca doream sa citesc si sa aflu mai multe despre arcuri,si sageti,deoarece am avut ocazia sa vad niste arcasi la ,,lucru'' o data la o sarbatoare a dacilor la costesti,la poalele sarmizegetusei,vechea capitala a Daciei,si drept sa va spun,nu credeam sa apuc sa vad asa ceva,erau niste virtuozi baietii astia incit nu cred sa fi fost ceva care sa nu le fi reusit!au cistigat tot ce se putea cistiga la acele concursuri!Asa ca iatama-s aici cu dvs,gata pregatit pt invatat si aplicat,asa ca daca va bombardez cu intrebari, va rog sa ma iertati!

User avatar
morometeb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:316
Joined:29 Mar 2010, 12:28
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:Cluj
Varsta:32
Location:Turda
Contact:

Re: Bun gasit!

Post by morometeb » 21 Nov 2011, 18:33

Bun venit! Esti privilegiat. Ai in preajma ta o adevarata cohorta de arcasi. Ai ce invata, ai de la cine invata. Restul depinde de tine. Succes! ;)
Hunedoreni, sariti de-l slefuiti!
A long bow and a strong bow,
And let the sky grow dark.
The nock to the cord, the shaft to the ear,
And a foreign king for a mark!

Robert E. Howard - The Song of the Bossonian Archers
http://blogmoromete.blogspot.com

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: Bun gasit!

Post by domide » 21 Nov 2011, 22:55

Incet, incet, ne sporim echipa.

@Adrian, pe timp cald ne intalnim miercurea la Uroi, dar de cand cu frigul, prin amabilitatea lui Greuceanu, mai gaurim peretii de la hala pe care o detine (tot miercurea).

Poti sa iei legatura cu Nicodin Cristian sau Romeo1000, cand vin dela Orastie poate faceti echipa. Sau MP lui Greuceanu.

Te asteptam!
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

adrian76
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Bun gasit!

Post by adrian76 » 22 Nov 2011, 20:57

Eeee pai eu credeam ca sunt singur pe aici,da' numa' ca m-am inselat,vad casuntem mai multi,ceea ce e ffff bine,am sa vin cit de curind, sun foarte nerabdator sa ne vedem,cit de curind,apropo,unde sunt atelierele Greuceanu?nu de alta da' sa nu ma apuc de cautat ca nu mai gat intr-o suta de ani! :d

Post Reply