Ceilalti

Membrii forumului...
Post Reply
minieu
Membru al forumului
Membru al forumului
Ceilalti

Post by minieu » 18 Apr 2007, 18:57

minieu, sunt din Bucuresti si astept primavara-vara sa trag cu arcul cat pot de mult. DIn pacate nu ma prea pricep :D , dar asta conteaza mai putin zic eu. Cel mai mult merg cu bicicleta in timpul liber (am de gand sa vad cat mai mult din tara pe bicicleta) si am tentative de construit si apoi inaltat zmee, insa pana acum un singur proiect a avut succes.

Diego90
Membru al forumului
Membru al forumului

Post by Diego90 » 18 Apr 2007, 21:45

Io is Alex din Sibiu , astept acu si eu un arc, is incepator la trasu cu arcu, dar pasiunea pentru asta e chiar mare :)

perca
Membru al forumului
Membru al forumului

Post by perca » 19 Apr 2007, 11:14

Pasiunea asta a inceput vara trecuta cand am avut ocazia sa trag cu un arc traditional. Initial nu aveam bani pentru un arc nou, asa ca am inceput sa construiesc unu. Multe informatii si ajutoare am primit de la forumuri similare. Pasiunea asta odata ce a intrat in sange nu te mai poti oprii, acum sunt la al 4-a arc construit de mine. :D

Attila

Diego90
Membru al forumului
Membru al forumului

Post by Diego90 » 19 Apr 2007, 19:30

stiu cum e, acu incerc sa fac si eu un arc dar am de lucru cas incepator in domeniul de fabricat arcuri, dar ma oftic ca in Sibiu nu e un tir sportiv unde sa pot exersa klumea :(

scorillo
Membru al forumului
Membru al forumului

Post by scorillo » 27 Apr 2007, 01:40

Salut!

Din Slatina va saluta Eugen, mai nou in arcaserie, dar pasionat.
Am facut si eu cateva arculetze, nu foarte reusite, asa mai de amator; de tras, trag destul de bine si sunt solide.

As atasa cateva poze dar nu stiu cum se face ... :( [/url]

Post Reply