SALUTARE, ARCASILOR

Membrii forumului...
Post Reply
GIB GABRIEL
Membru al forumului
Membru al forumului
SALUTARE, ARCASILOR

Post by GIB GABRIEL » 19 Jan 2009, 23:02

Salut si bine ne-am gasit.Cind am descoperit acest forum,parca am intinerit.Ma bucur enorm ca sint atitia arcasi la noi si sint mindru ca pot fi alaturi de voi.Sint un mos de peste 50 de ani,cu o inima de 18,sau mai putin.Trag cu arcul de pe la 8-9 ani,numai cu arcuri construite,de mine si de altii(asta cu mult timp in urma),am vinat cu arcul,dar acum n-o mai fac din mila fata de animale,nu am participat si probabil ca nici nu voi participa la competitii,dar ma antrenez zilnic,citeodata si 8-10 ore,asta cind am mai mult timp liber.Ori cum,nu trece o zi sa nu trag citeva zeci de sageti.Traiesc intr-o zona izolata din jud. Valcea,acum ma ocup de cresterea animalelor in sistem ecologic si invat sa lucrez la calculator.Va rog deci sa-mi iertati stingaciile.

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: SALUTARE, ARCASILOR

Post by dady » 20 Jan 2009, 00:10

Bun venit printre noi si speram sa invatam cat mai multe de la un om cu experienta ;)

user
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: SALUTARE, ARCASILOR

Post by user » 20 Jan 2009, 09:21

bine ai venit pe forum , ne bucuram sa avem alaturi un om cu experienta shi care trage cu arcul de asa multa vreme !!!

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: SALUTARE, ARCASILOR

Post by akila » 20 Jan 2009, 18:51

Bine ati venit pe forum....ne bucuram sa va avem alaturi...poate o sa ne vedem la una din intalnirile forumistilor... :d

GIB GABRIEL
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: SALUTARE, ARCASILOR

Post by GIB GABRIEL » 20 Jan 2009, 20:40

SAGEATA wrote:bine ai venit pe forum , ne bucuram sa avem alaturi un om cu experienta shi care trage cu arcul de asa multa vreme !!!
Multumesc pentru primire.Si eu ma bucur sa fiu alaturi de voi

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: SALUTARE, ARCASILOR

Post by cristian_iepure » 21 Jan 2009, 06:01

bine ai venit! sunt convins ca putem invata din experienta ta de pina acum

GIB GABRIEL
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: SALUTARE, ARCASILOR

Post by GIB GABRIEL » 21 Jan 2009, 18:47

cristian_iepure wrote:bine ai venit! sunt convins ca putem invata din experienta ta de pina acum
SI CU CIT ARCUL IESE MAI BUN,MAI VREAU SA FAC UNUL,POATE IESE SI MAI BUN.SINT BUCUROS SA FIM INPREUNA.

GIB GABRIEL
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: SALUTARE, ARCASILOR

Post by GIB GABRIEL » 08 Feb 2009, 23:18

MA BUCUR CA MAI AM COLEGI DE GENERATIE.BINE V-AM GASIT

Post Reply