Si-un moldovean

Membrii forumului...
Post Reply
vasiabikeru
Membru al forumului
Membru al forumului
Si-un moldovean

Post by vasiabikeru » 30 Jan 2009, 10:55

Salutare tuturor. Uite akila....un moldovean pe forum :))) si pot garanta si pentru o moldoveanca, nu de alta da cum se stie....ea e sefa :D Sunt doar stationar in Cluj...asa ca va salut pe toti clujenii si abia astept sa incingem un gratarel la o sagetuta.
Acuma despre mine, ca asa presupun ca se obisnuieste...pai...un amarat de student, abia imi car zilele....un muncitor desavarsit ca programator...si un doritor de takedown....uops...asta era secret...deci da...vreau sa ciopartesc nejte takedown-uri primavara asta...sa ii fac unu cadou si pretenei, sa ii implinesc visul...si sa am si eu cu ce omora cate un coleg care scrie cod dezordonat :P
Se vede ca is moldovean dupa scriere nu? Astea fiind spuse...va salut...si tot respectul...

ah...si cine e dispus sa imi dea un sfat, o directie, sau un ajutor....va mai salut o data :))))

Valentin

user
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Si-un moldovean

Post by user » 30 Jan 2009, 13:28

bine ai venit pe forum !!! ma bucur sa aud ca ai ambitia sa faci un takedown si sper sa-ti iese bine !!! si eu am facut doar un arc pana acum si este destul de munca , eu te-as sfatuii sa faci pentru inceput ceva mai simplu un longbow sau un flatbow din lemn sa vezi cum iese si apoi incerci sa laminezi !!!

vasiabikeru
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Si-un moldovean

Post by vasiabikeru » 30 Jan 2009, 18:50

Ma refereream desigur sa fie laminate bratele, cioplitul era doar pentru maner...o sa incerc sa adun cat mai multe informatii si dupa o sa va spun tuturor la ce m-am hotarat, poate imi spuneti atunci cat de proaste imi sunt deciziile... :D

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Si-un moldovean

Post by akila » 14 Feb 2009, 01:00

Bine ai venit.....si spor a treaba....

Post Reply