Salutare tuturor

Membrii forumului...
Post Reply
Miles Romanus
Membru al forumului
Membru al forumului
Salutare tuturor

Post by Miles Romanus » 02 Apr 2009, 16:04

Ma numesc Tiberiu si sunt din Constanta. Am descoperit acest forum la inceputul anului 2009 si mi se pare un loc cu totul deosebit, atat datorita atmosferei prietenesti, cat mai ales datorita informatiilor disponibile.Un loc in care oricine are ceva de invatat. De cand m-am "inregistrat " am urmarit cu interes forumul asimiland o multime de informatii utile... pe care am incercat sa le transpun in practica ,atat cat timpul mi-a permis.
Despre mine ce as putea sa spun, la capitolul pasiuni as nota: istorie, sport, outdoor, iar la capitolul interese tot ceea ce tine de "artilerie antica" incluzandu-se aici, arcul , prastia, (de ce nu chiar altatl-ul) si culminand cu scorpionul, balista ,onager-ul. Si de ce nu, daca imi este permis, si ceva arheologie experimentala, despre care insa voi revenii intr-un alt topic.
Bine v-am gasit va spun si s-auzim numai de bine .

kosmin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Salutare tuturor

Post by kosmin » 05 Apr 2009, 12:37

Salut, chiar ar trebui să ne întâlnim, vezi la mesaje private. Tot de pe forum am reuşit să mai iau legătura cu un posesor de compound (deocamdată e plecat), este musai să profităm cât mai mult de litoral până nu vin turiştii. :D/

User avatar
Neacsu Ionut
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:339
Joined:19 Mar 2008, 15:55
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Constanta
judet:Constanta
Varsta:17
Contact:

Re: Salutare tuturor

Post by Neacsu Ionut » 06 Apr 2009, 23:30

sunt si eu pe aici :) ....de obicei mai ies pe plaja cand am timp...ar fi bine sa ne intalnim pana nu se aglomereaza prea tare...dupa ce e plin de turisi e mai greu...ca vin toti sa se uite la tine(vara trecuta puneau si pariuri...nimereste-nu nimereste :)) )...si eu unul nu prea suport...
To know is to know that you know nothing. That is the true meaning of knowledge...

Post Reply