Bine v-am gasit

Membrii forumului...
Post Reply
mecaboy
Membru al forumului
Membru al forumului
Bine v-am gasit

Post by mecaboy » 01 Jul 2009, 13:02

Numele meu este Catalin,am 20 ani,sunt originar din Bucuresti dar imprejurarile au fost de o astfel natura incat actualmente locuiesc in Resita iar ca totul sa fie mai complicat,facultatea o fac in Timisoara.Sunt o persoana care iubeste naturalul,lucrurile facute in regim diy de aici rezultand si alte doua mari pasiuni cum ar fi electronica si mecanica.In acelasi timp sunt pasionat si de informatica,in mod special programarea si sa nu uit de modelism,in special modelismul feroviar.Datorita multiplelor pasiuni lucrul merge greu,banii trebuind sa-i inpart in asa fel incat sa-mi satisfac toate pasiunile...uneori fiind totusi obligat sa renunt la anumite lucruri ce doream sa le fac intr-un domeniu,pentru a realiza altceva intr-un alt domeniu,dar nu este o problema...prin sacrificii si munca ajungi la rezultate marete.

Ieri,cautand mai multe informatii despre diferite arme medievale,am dat de acest forum care mi-a placut in mod special, astfel stand si citand topicruile de pe forum vre-o 5 ore...este un forum exceptional cu oameni de calitate,felicitari.

In curand sper sa reusesc si eu sa realizez un arc,gasind lemnul potrivit in padurea din spatele casei...Doamne ajuta,de padure nu duc lipsa <:-p .Am sa fac o mica expeditie sa vad cam ce lemn pot procura.

Sper sa ne intelegem lafel de bine cum ma inteleg cu utilizatori ai altor forumuri si chiar sa legam prietenii >:d<

Sa aveti o zi frumoasa

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: Bine v-am gasit

Post by dady » 01 Jul 2009, 13:42

bine ne-ai gasit si spor la treaba;) asteptam rezultate :))

mecaboy
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Bine v-am gasit

Post by mecaboy » 01 Jul 2009, 16:32

Salut.Da,si eu sper sa fac un arc in vara asta,cat mai curand posibil

Post Reply