Cioplitoare de rucsac

Materiale si tehnica folosite pentru a construi un arc....

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34
Re: Cioplitoare de rucsac

Post by dady » 06 Jun 2009, 21:44

dar cum iti dai seama de calitate? eu am zis ca am gazit una care cred ca e noua noutza, inca are vopsea daia rosie pe ea, asteapta sai creasca coada.. in fine, dar cum stiu daca e buna sau nu? nu sunt eu mester da vreau macar sa stiu daca e k:)

apropo de axe, uite cu iese terminatoru la picnic:
Image
;)

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cioplitoare de rucsac

Post by akila » 07 Jun 2009, 01:00

Cristian scuze pentru topicul meu....acuma imi dau seama ca te-am jignit...nu asta a fost intentia mea..scuze inca odata...chestia e ca eu nu am stiut unde sa ma duc...am fost mai intai la sectoru scule ....unde erau toporistele cu pricina.."de 2 lei"... :d ...si am mai fost alaturi unde erau iar niste chestii.....sincer nu cred ca am fost la sectoru gradinarit...da maine ma duc din nou.....sper sa gasesc... merci inca odata si scuze...

User avatar
Alin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:63
Joined:08 Jan 2008, 19:23
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Gherla
Location:Gherla

Re: Cioplitoare de rucsac

Post by Alin » 07 Jun 2009, 10:33

Akila ... sunt Alin si nu-i nici o problema ,stai linistit , sper sa gasesti , caci dupa cum se lauda producatorul, stiu sa faca scule, ca le fac de vreo 350 de ani ... sper sa gasesti si sa o folosesti cu spor.
Alin.

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Cioplitoare de rucsac

Post by akila » 07 Jun 2009, 14:34

=)) ..pff....mai tre sa-ti dau si-un miel de pasti acu...scuze.....gata s-a rezolvat....gasit , cumparat, multumit de calitate,,,la cat am dat pe ea, cred si eu...( doar 160 ron cu tot cu tva.)...merci inca odata de pont..

Post Reply