arbaleta de 150 lbs

Arbalete, scuturi, coifuri...
raduL_tfh
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: arbaleta de 150 lbs

Post by raduL_tfh » 05 Sep 2009, 13:40

Salut! mersi pentru raspunsuri, am aflat cam tot ce voiam sa aflu despre arbaleta asta, cel care vrea sa o cumpere si-a facut o parere despre ea si acum astept sa vad daca vrea sa o cumpere sau nu. dupa parerea mea, subiectul poate fi inchis.
daca cineva mai are ceva de adaugat...?

raduL_tfh
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: arbaleta de 150 lbs

Post by raduL_tfh » 06 Sep 2009, 19:33

Salut! da, amicul care vrea arbaleta si-a facut o parere despre ea, adica din raspunsurile primite si-a dat seama ca e bunicica la banii aia, dar dupa ce a vazut pe forumul asta ce arcuri marfa au facut unii oameni, cred ca si-a luat gandul de la cumparat arbalete, fiindca cu banii pe care i-ar fi dat pe arbaleta isi poate construi un arc exact cum vrea el, cu putin ajutor din partea voastra.

metzger
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: arbaleta de 150 lbs

Post by metzger » 11 Sep 2009, 17:53

M-am uitat si eu pe siteul ala si sunt dezamagit total par a fi mai mult de jucarie, dar pt preturile de acolo par a fi ok (atiit dai atiit primesti) vezi si tu ceva mai performant ceva derivat din arcurile compund,era arbaletelor facute din otel a trecut http://www.bowhunterssuperstore.com/crossbows-c-40.html . E nasol la vama cind aduci ceva din afara luat de pe net iti pun aia tot felul de intrebari stupide (la arcul meu i-au zis elicopter si tot asa mai departe) daca scrie articole sportive pe pachet nu cred ca o sa ai prea mari probleme

Post Reply