Multumesc-mult mai usor acuma

Anunturi legate de sanatatea forumului
Post Reply
User avatar
cipm66
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:413
Joined:21 Feb 2009, 19:32
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Sibiu
judet:Sibiu
Varsta:49
Multumesc-mult mai usor acuma

Post by cipm66 » 21 Oct 2012, 15:51

Dragilor in viata de zi ci zi este atat de simplu sa spui multumesc... desi uneori nu o facem.
In virtual, pe forum in particular, este mai greu. Ori se polueaza forumul cu raspunsuri seci ori pur si simplu se uita ca cineva are un merit pentru ceva.

Cand am preluat partea tehnica am observat niste erori in ACP. Am intrebat si am aflat ca s-a dorit instalarea unui modul (facilitate) care sa ne ajute sa spunem "multumesc" mult mai usor. Am considerat de obligatia mea sa duc mai departe intentia iar acuma langa butonul de quote apare o "manutza"
multumesc.jpg
Daca vreti sa spuneti multumesc, dati click. Teoretic userul va primi un mesaj (mai am de lucru la asta) iar un rating va aparea in partea de jos.
multumesc_resultat.jpg
Mai trebuie lucrat la traduceri...
Insa un multumesc este frumos indiferent de limba in care se spune.

Sper sa functioneze, iar in caz ca sunt probleme dati de veste, o sa incerc in limita timpului liber sa le rezolv.

Iar acuma nu pot sa inchei fara sa multumesc tuturor celor care au contribuit la forum pe vremea cand nu se putea "multumi" virtual. ^:)^
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find - that money cannot be eaten. [Chief Seattle]

www.cmuntean.ro

User avatar
morometeb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:316
Joined:29 Mar 2010, 12:28
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:Cluj
Varsta:32
Location:Turda
Contact:

Re: Multumesc-mult mai usor acuma

Post by morometeb » 21 Oct 2012, 16:52

Cipri, esti un geniu. Sunt de acord ca-s multe topicuri in care multumirile ocupa destul de mult spatiu, insa nu mi-as fi inchipuit o solutie atat de simpla. As vrea sa fiu primul care se foloseste de "manuta"; ceva totusi ti-a scapat - mie nu-mi apare "manuta"...
Pana una alta... multumesc!!!
<):)
A long bow and a strong bow,
And let the sky grow dark.
The nock to the cord, the shaft to the ear,
And a foreign king for a mark!

Robert E. Howard - The Song of the Bossonian Archers
http://blogmoromete.blogspot.com

User avatar
cipm66
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:413
Joined:21 Feb 2009, 19:32
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Sibiu
judet:Sibiu
Varsta:49

Re: Multumesc-mult mai usor acuma

Post by cipm66 » 21 Oct 2012, 19:28

:( nu sunt asa geniu. Se pare ca pentru Admin nu apare =)) . Cu drepturi de user inregistrat, merge.
Mai testez.
Scuze.
edit later:
@moromete
acuma ar trebui sa functioneze. A fost declarat anunt global :) si cred ca de aceea nu mergea. Keep testing, avem nevoie si de testeri.
Amu inchid ce imi ajunge de azi dimineata...
Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find - that money cannot be eaten. [Chief Seattle]

www.cmuntean.ro

baloghbela00_HD
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:265
Joined:23 Feb 2009, 20:30
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::hunedoara
judet:hunedoara
Varsta:38

Re: Multumesc-mult mai usor acuma

Post by baloghbela00_HD » 21 Oct 2012, 21:51

aZI DIMINEATA nu a functionat ,dar acum le-am incercat pe toate postarile din topicul acesta si se pare ca functioneaza .
SANATATE MAXIMA SI SA NE VEDEM CU BINE
http://asociatiaordinularcasilorhunedoa ... venit.html

User avatar
cipm66
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:413
Joined:21 Feb 2009, 19:32
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Sibiu
judet:Sibiu
Varsta:49

Re: Multumesc-mult mai usor acuma

Post by cipm66 » 22 Oct 2012, 08:23

baloghbela00_HD wrote:aZI DIMINEATA nu a functionat ,dar acum le-am incercat pe toate postarile din topicul acesta si se pare ca functioneaza .
Bela, multumesc pentru confirmare.
@offtopic
Mai poate fi o explicatie: browserul cacheaza paginile si de aceea nu s-a facut update. Mai precis la nivel de calculator personal se face o "copie" a modului cum este afisata pagina. Pentru a curata cache-ul un CTR+F5 ar trebui sa functioneaze, daca nu merge se poate curata cache-ul in functie de browser urmand instructiunile de aici http://www.wikihow.com/Clear-Your-Browser's-Cache . prinde bine si in alte situatii.
Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find - that money cannot be eaten. [Chief Seattle]

www.cmuntean.ro

Post Reply