se poate si asa!

poze, linkuri, subiecte pe care nu le poti cataloga in nici un alt subiect ...
Post Reply
oroborusgeorge
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:213
Joined:29 May 2011, 21:35
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::galati
judet:galati
Varsta:36
Location:galati
Contact:
se poate si asa!

Post by oroborusgeorge » 02 Nov 2013, 08:34

De data asta incerc sa revin si eu cu ceva nioutati mai ales ca o perioda nu am avut internet ( m-am mutat ) dar nici nu am stat degeaba , vreau sa va arat cateva fotografii ce au rezultat in urma prieteniei cu o scoala de salsa din Galati. Am participat pana in prezent la doua petreceri private unde in mod normal se danseaza , dar de data asta a fost putin altfel , s-a tras si cu arcul marind numarul de admiratori al acestui sport . Doar ca a trebuit sa respect toate masurile de siguranta , cei din trupa fiind bine instruiti . iar ca tinte au fost baloane cu confeti nu fetele dupa cum ar dori unii sa creada ;) . A fost destul de greu pentru mine care a trebuit sa si dansez aici am primit tot ajutorul din partea fetelor . In final a iesit totul bine . totusi nu am stiut unde ar fi mai nimerit sa incadrez acest eveniment asa ca o sa-l postez aici.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Fiinca totul a iesit bine ne gandim la o colaborare mai ampla , va fi o coregrafie poate cu mai multi arcasi de data asta . stiu ca v-am facut sa zambiti asta era si ideea :d pana data viitoare va salut cu drag >:d< .....................................................

Post Reply