SEMNAL DE ALARMA despre evolutia forumului

poze, linkuri, subiecte pe care nu le poti cataloga in nici un alt subiect ...
User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40
Re: SEMNAL DE ALARMA despre evolutia forumului

Post by domide » 27 Nov 2013, 01:17

@Bogdans, sa stii ca suntem la fel de prietenosi si OK si pe forum, in ceea ce priveste raspunsurile si intrebarile <):)

Nu vreau sa isc polemici, dar este o mica/mare diferenta intre cele doua forumuri, probabil o mostenire mai veche.... dar speram sa ne apropiem cu adevarat. De exemplu, la toate intalnirile prilejuite de concursuri, am fost impreuna din ambele "tabere" si nu am simtit nici o urma de "neprietenie".

"Fatza" forumului este potrivita cu sufletele multora dintre noi, este mai pitoreasca. Ne aduce aminte de ce suntem buni prieteni, si vom fi in continuare, chiar daca nu umplem paginile acestui forum.

Oricum, pe aici, daca vine iarna si punem arcurile in cui, se pare ca incepe "marea mestereala" ;)

Toate cele bune!
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

User avatar
bogdans
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:15
Joined:10 Oct 2013, 12:40
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::bucuresti
judet:bucuresti
Varsta:35

Re: SEMNAL DE ALARMA despre evolutia forumului

Post by bogdans » 27 Nov 2013, 09:40

Mircea,nu ma intelege gresit,am fost si eu la Hunedoara,Fundata,Alba-Iulia...m-am simtit excelent in compania voastra,deja imi fac planuri pentru luna mai pentru intalnirea de la Castel...am "rascolit" prin arhivele ambelor forumuri si ceva,ceva am inteles din istoria veche,dar nu are niciun rost sa (mai) dezbatem ceva,ne irosim energia degeaba.Oricum,a venit iarna,cei care sunt in stare sa construiasca cate ceva,un arc,vreo sageata,vreo tolba sau orice altceva,multa bafta,intrucat eu nu sunt in stare nici macar sa-mi lipesc vreo pana...imi place doar sa trag cu arcul,sageata dupa sageata,pana imi "cad" mainile...

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: SEMNAL DE ALARMA despre evolutia forumului

Post by domide » 27 Nov 2013, 20:36

Bogdan, nu este nici o problema. Eu am uitat rautatile, si sunt pentru intalnirea pe "campul de lupta" (a se citi la concursuri/inalniri) a cat mai multor arcasi. Cred ca organizarea de la Hunedoara a spus totul.

Eu sper ca exemplul nostru, de la Hunedoara, sa fie urmat de cat mai multe "grupari", si sa fie organizate cat mai multe concursuri si intalniri. Cel putin anul acesta, am avut parte de suficiente evenimente, de multe ori era greu sa alege unde sa participam.

Un exemplu foarte bun au dat si cei din Timisoara = TmArchery, Arad = Fit Next, Bucuresti = Clubul Aktiv , Brasov = Crown City, si toti cei care au avut curaj sa organizeze intalniri si concursuri. Imi pare rau ca nu pot ajunge si nu pot numi si celelate concursuri organizate in zona capitalei, dar distantele ne tin deoparte.

Cat de curand va trebui sa anuntam si programul intalnirilor traditionale ale membrilor forumului, si a concursurilor organizate in anul urmator, pentru a se evita neintelegerile.

Toate cele bune!
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

Post Reply