Am castigat..!!!!!!!!

poze, linkuri, subiecte pe care nu le poti cataloga in nici un alt subiect ...
Post Reply
akila
Membru al forumului
Membru al forumului
Am castigat..!!!!!!!!

Post by akila » 05 May 2008, 14:54

Salutare.....exista o sansa mare ca arcul meu asiatic din bambus sa iasa arcul lunii aprilie , sectiunea arcuri laminate..pe Primitve Archery....asa ca tineti-mi pumnii.....deocamdata sunt pe primul loc la egalitate de voturi cu alt arcas, mai e cineva care vine tare din urma....se voteaza pana diseara la ora 20....ora lor locala....
http://www.primitivearcher.com/smf/inde ... 883.0.html
Last edited by akila on 06 May 2008, 09:28, edited 1 time in total.

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Sansa de a castiga " arcul lunii aprilie"

Post by akila » 05 May 2008, 18:10

salut...lupta e inca stransa... :lol: ...ar fi ceva sa iasa arcul asta pe locul 1... e foarte greu sa iesi pe locurile fruntase pe acest forum...deja acolo este o comunitate foarte unita, au traditie si na....uneori se voteaza asa dupa prietenii si faze de astea....dar oricum nu incape indoiala ca sa fac arcuri superbe pe acest forum, si concurenta e foarte mare....la categoria self-bow sunt cam pe locul 5, din 23 arcuri ......recurve-ul meu static cu tendon a iesit tot asa pe locul 5 in luna respectiva....din 25 de arcuri....incet incet ma apropii de podium...acuma om vedea...pana pe la 4 dimineata ora noastra locala, se mai poate vota.....oricum macar pe podium de ies si tot e ceva... :lol:

eduardbilanin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Sansa de a castiga " arcul lunii aprilie"

Post by eduardbilanin » 05 May 2008, 21:07

Akila .......ti-am dat si votul meu.Il meriti oricum. :lol:

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Sansa de a castiga " arcul lunii aprilie"

Post by anasazzy » 05 May 2008, 22:22

+ inca un vot, sper sa ajute contra americănosilor :mrgreen: ...........marian
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Sansa de a castiga " arcul lunii aprilie"

Post by akila » 05 May 2008, 22:33

Va multumesc la toti...dar cred ca o sa iasa tipul asta....oricum ce ma enerveaza e ca au aparut repede prietenarii si au inceput ...ca l-au testat si trage ca racheta pana in luna ca sa nu zic vorba aia....lasa frate arcu acolo voteaza si gata....dar cand au vazut ca treaba se impute au inceput sa intervina...asta e ce sa le faci...is prieteni, se cunosc, si oricum si arcul lui e fain.......dar as vrea sa-i vad chinuindu-se cu materialele pe care le-am avut eu si pe urma sa stam de vorba.... cu clei de oase, bambus crapat si faze de astea....

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Sansa de a castiga " arcul lunii aprilie"

Post by cristian_iepure » 06 May 2008, 03:52

ti-am dat votul nr 21, mai sint 31 minute si se inchide, il meriti suta la suta, astept cu inima la gura sa vad ce iese, esti la un vot distanta de cel din urma ta.......hai c-o pun de-un infarct, :)

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Sansa de a castiga " arcul lunii aprilie"

Post by cristian_iepure » 06 May 2008, 04:24

and the winner is..........CIPRIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNN

eduardbilanin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Sansa de a castiga " arcul lunii aprilie"

Post by eduardbilanin » 06 May 2008, 08:39

HAHAHAHAHAH,se pare ca i-am cam batut pe AMERECANI!!!!!!!!!!!Bravo Akila.DAAAAAAAAAAA.........fi atent aici trebuie sa faci si un warbow ca sa le inchidem gura de tot :twisted:

User avatar
Alin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:63
Joined:08 Jan 2008, 19:23
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Gherla
Location:Gherla

Re: Sansa de a castiga " arcul lunii aprilie"

Post by Alin » 06 May 2008, 09:12

BRAVO AKILA!!!....le-ai infipt sageata in centrul tintei :lol: :lol: ....super .... felicitari...

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Am castigat..!!!!!!!!

Post by akila » 06 May 2008, 09:42

Am reusit fratilor.....fara ajutorul vostru nu cred ca reuseam....multumesc pentru voturi....dedic premiul tuturor membrilor acestui forum...va dati seama ca sunt super bucuros....sper ca voi reusi si sectiunea selb-bow sa ies pe locul 1 la un moment dat....culmea e ca arcul asta din bambus , e primul arc laminat pe care l-am facut....se pare ca a fost cu noroc.. :lol:

Post Reply