Fulger 36#@28"pentru Dragos

Munca mea.......
Locked
User avatar
cipm66
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:413
Joined:21 Feb 2009, 19:32
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Sibiu
judet:Sibiu
Varsta:49
Re: Fulger 36#@28"pentru Dragos

Post by cipm66 » 24 Jul 2015, 08:18

TheWOLF26 wrote: Pentru Cipri Muntean, acum imi dau seama de ce semeni asa de bine cu Dragnea. Reusesti sa invii si mortii pe forumuri... However, pentru tine cuvantul dat nu are nici-o valoare, Cipri. Este cea mai pura ipocrizie sa imi stergi doar numele (fast_arrow) si sa lasi mesajele.
Esti rugat sa repari baza de date de pe forumul ARCASI.ro deoarece esti singurul care ai accesat contul in ultimii doi ani. Ti-am dat parolele de acces si tu ai facut ce ai vrut acolo bazandu-ma pe cinstea si onestitatea ta. Esti rugat sa pui baza de date originala inapoi sau sa mi-o trimiti pe mail, cum doresti tu pentru ca nu va apartine.
Dragos te rog transmite-i lui sa-mi scrie pe adresa de email pentru a lamuri lucrurile.
imi pare rau ca are o astfel de impresie despre mine... iar faptul ca am modificat baza de date de pe arcasi.ro este un mare neadevar ca sa nu zic o minciuna. Nu am avut nici un interes precum nu am nici un interes nici din administrarea acestui forum, doar faptul ca ajut pe cineva neconditionat.

Accesul la informatiile de pe vechiul forum s-a facut prin intermediul interfetei de administrare, cand s-a copiat continutul iar modificarile s-au facut doar pe copia gazduita pe acest server, dupa cum reiese si din mail-urle schimbate intre noi.
mail_florin.png
Iar daca incearca sa-si aduca aminte, chiar el mi-a spus ca a schimbat parola cu o formula chimica pe care nimeni nu o sa o ghiceasca.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find - that money cannot be eaten. [Chief Seattle]

www.cmuntean.ro

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: Fulger 36#@28"pentru Dragos

Post by domide » 25 Jul 2015, 00:07

Fiind unul dintre cei mai activi pe forum dupa marea despartire de mesterii arcari, vreau sa nu las lucrurile nelamurite, cu riscul de a continua o discutie fara rost.
Apropos de arcul minune, ia sa vedeti cine a facut primul acest model.... copiat zic eu cu succes, dupa ce a fost criticata forma ca e sau nu e cum ar trebui. Arcul in discutie, a fost lasat ca amintire la tabara de anul trecut de la "insula", asa ca nu mai pot sa atasez poze cu el. Cine vrea poate sa caute in primele mele postari cu arcul facut pentru fiul meu.

Nu stiu cum a reusit acest personaj, pe care la un moment dat l-am apreciat pentru tot ceea ce a facut, sa adune atata ura, si acum dupa atata timp sa vina cu asemenea mojicii.

Toti cei care am fost ponegriti mai sus, nu cred sa-i fi gresit cu ceva acestui "neainteles"
@Admin, te rog sa nu dai ascultare mesajului de mai sus, Dragos cred ca nici nu stie ca Florin a folosit contul lui pentru a intra pe forum.

Si il intreb, fara sa astept raspuns, ce a ajuns forumul creat special de arcari, pentru arcari?


Cat despre arcul prezentat, felicitari, dar nimeni nu este curios sa copieze asemenea arc. Daca iti merge bine pe unde esti, stai linistit pe acolo, aici nu iti duce nimeni lipsa.

Nu cred ca este cazul sa ma ascund pe undeva, poate tu, Fastarrow, va trebui sa ai grija cu minciunile, sa nu inghete cumva Nilul :)
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

ArrowsMaker
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:304
Joined:12 Dec 2010, 15:18
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Buzau
judet:Buzau
Varsta:43
Contact:

Re: Fulger 36#@28"pentru Dragos

Post by ArrowsMaker » 27 Jul 2015, 21:24

Florin, imi place sa cred despre mine ca nu sunt genul de om care are tot timpul ceva de demonstrat...

Pentru ca daca as fi fost... ti-as fi raspuns! :)

Poate ca o sa te surprinda, dar iti doresc, si eu, sa iti mearga bine acolo unde esti!
Sincer!

User avatar
Sharpshooter
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:622
Joined:09 Oct 2007, 14:54
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Craiova
judet:Dolj
Varsta:31
Location:Craiova
Contact:

Re: Fulger 36#@28"pentru Dragos

Post by Sharpshooter » 28 Jul 2015, 08:17

Eu nu inteleg un lucru fratilor ! Ce mai aveti de impartit? De ce se mai dezgroapa mortii? De ce dupa atata timp Florin vi cu replici din astea ? Nu inteleg .... ai predat forumul , ce a fost a fost nu mai poti intoarce timpul inapoi , dupa atata timp sa vi sa tragi cu sageti din astea subversive ? Pentru ce ? la ce buun ? cu ce te ajuta ? crezi ca mai poti schimba ceva ? Parerea mea este ca de asta nu dam inainte , pentru ca in loc sa facem un efort sa ingropam securea razboiului si sa sa tragem toti in aceeasi directie spre progres si spre bunul mers si dezvoltarea arcasiei si al tirului cu arcul , noi nu putem si nu vrem sa uitam niste lucruri si bagam batul printre gard si instigam din noi la cearta si scandal . Florin , daca tie ti-e bine acolo unde esti si construiesti in continuare si toate sunt bune , ce rost mai are sa faci postari din astea ? Forumul merge pe calea fireasca urmareste te rog toate forumurile de arcasi si ai sa vezi ca toate merg in aceeasi directie , lumea s-a mutat pe facebook fiecare posteaza pe contul sau acolo unde poate decide singur ce si cum acolo unde informatiaa e mai usor de accesat era normal declinul ca si numar de postari si membri , lumea evolueaza ...Si Florin sincer nu ai descoperit tu apa calda desi e adevarat ca datorita conjuncrurii ai fost unul dintre pionieri dar arcuri s-au facut si se fac in continuare la fel si tolbe si sageti . Zi-mi si mie ce rost are ? cu ce te incalzeste interventia ta ? In fine probabil nu te vei schimba niciodata ... asa esti tu mai bine te rupi decat sa te indoi ... pana la urma fiecare are drumul lui si vom vedea unde se va ajunge
An ordinary man makes extraordinary quivers for ordinary people ....
https://www.facebook.com/TheLeatherArtisan?fref=ts

Locked