Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Unde, cand si cum se vedem
Locked

Ati dori sa se organizeze o intalnire a membrilor forumului?

da
19
100%
nu
0
No votes
 
Total votes: 19

petru
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by petru » 23 Mar 2008, 10:46

imi anunt si eu participarea. in cateva zile isi ia si prietena mea arc (sper), deci o sa fim 2. asteptam sa se posteze data si locul exact de intalnire. multumesc si bine-bravo pentru initiativa.

dan sorin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by dan sorin » 06 Apr 2008, 20:57

este oficial pe 1 mai venim doi ; anasazzy si dan sorin ........marian

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by akila » 07 Apr 2008, 19:33

Viiiiiiiiiiiiin....cu sotia....

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by anasazzy » 07 Apr 2008, 22:07

venim si noi cu trenul .pe 1 mai ajungem sigur :mrgreen: ........marian si dan sorin .
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

petru
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by petru » 07 Apr 2008, 22:45

Venim. Eu si Valentina. Tot cu trenul.

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by andreih » 09 Apr 2008, 12:44

Servus

deci in data de 1 mai, in 2 ore si ceva cu masina sunt in Tg. Mures.
s-ar putea sa ma insoteasca si fiica mea, dar nu-i 100% sigur. Oricum o sa te sun Florin inainte cu o zi, doua si pt. adresa, prin Tg. Mures am mai fost de cateva ori, cat de cat ma descurc prin oras si cu cateva mici indicatii (in plus multumita lui Google pot sa fac rost si de o harta) si te gasesc eu :)
Andrei.

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by akila » 14 Apr 2008, 02:24

salut....apropo de treaba asta ,,,eu am stat de vorba si cu Florin si i-am spus parerea mea....eu personal la treaba asta cu masa, m-am gandit dinainte de a posta Florin aici, ca o sa ies undeva in oras si eventual sa mananc ceva....nici sa sa vii cu pachetelul de acasa nu mi se pare o idee prea buna...dar sincer va spun, nici sa se stea sa se gateasca oale de mancare sau faze de astea...plus ca fiecare are preferintele lui.....asta e parerea mea, in ce priveste mancatul....se poate face daca vorba un gratar sau niste mici, la foc colo, cumparam carne si se rezolva super rapid, ca nu e mare smecherie,,, dar ca se faca oale de mancare sau faze de astea....nu stiu....ar fi bine sa zica fiecare ce parere are despre chestia asta...Cat despre programul de lucru :lol: ....suna bine cum a zis si Florin....sa fie cateva ore pentru construit de arcuri, si pe urma trageri.....eu ma gandeam ca ar fi bine si vreo 2-3 ore libere de iesit in oras...poate cineva vrea sa iasa sa se plimbe asa de nebun vreo 2 ore, in orele alea libere s-ar putea lua si masa in oras de ex...si pe urma am veni acasa si ne-am putea apuca de lucru....si spre seara am pute-o pune de un gratar....oricum asta e doar parerea mea....salut

petru
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by petru » 14 Apr 2008, 19:27

Noi nu suntem de acord cu masa la comun...poate unul vrea sa-si bea cafeaua seara si nu dimineata. O masa, un gratar - merge.
In ceea ce priveste programul pe zile, nu cred ca ne-am incadra cu totii. Noi, de exemplu, nu suntem constructori de arcuri. Noua ne-ar placea o intalnire libera, in care sa nu fim constransi de un program rigid. Nu am vrea sa incurcam pe nimeni. Daca nu ne incadram, ne retragem.
Petru si Valentina

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by akila » 14 Apr 2008, 19:39

Pai nici cu chestia asta cu construitul de arcuri nu trebuie sa fie obligatoriu ...eventual putem facem schimb de experienta, arata fiecare cam cum face anumite chestii,, nu cred ca trebuie toti acuma sa stea ca la scoala in banca si sa lucreze timp de 4 ore la facut arc.....mai mult aratam fiecare diferite tehnici, si facem schimb de experienta....de asta a si pus aici florin acest topic...ca fiecare sa-si exprime punctul de vedere, ca sa stim ce si cum facem acolo....

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by anasazzy » 14 Apr 2008, 19:43

nici noi nu agreem masa la comun .vorba lui petru un gratar merge . o iesire propusa de akila iar merge.mai ales ca vreau sa vad si orasul ca turist macar ce este important de vazut. pentru mine vizita intrun oras ca al vostru este ca o vizita la VIENA pentru bogatani :mrgreen: :mrgreen: :lol:...marian si dan sorin
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

Locked