Intalnire com Greaca, Giurgiu - SEPTEMBRIE 24 - 27

Unde, cand si cum se vedem
Locked
raduL_tfh
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Intalnire com Greaca, Giurgiu - SEPTEMBRIE 24 - 27

Post by raduL_tfh » 29 Sep 2009, 17:32

Salutari! ce sa zic... arcul acela pictat este super tare!!!!!!! imi place enorm! o treaba facuta ca la carte...felicitari tuturor!!!

User avatar
Arthelad
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:247
Joined:29 Nov 2012, 22:18
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Bucuresti
judet:Bucuresti
Varsta:43
Location:Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire com Greaca, Giurgiu - SEPTEMBRIE 24 - 27

Post by Arthelad » 29 Sep 2009, 21:27

a fost super super si au fost trei arcuri "capodoperate" , ala desenat de Ionut si cele 2 de Cornelia.
Poate desenul ajuta, ca si cel asirian si cel simplu (short bow sau ce o fi) trag minunat.

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Intalnire com Greaca, Giurgiu - SEPTEMBRIE 24 - 27

Post by anasazzy » 29 Sep 2009, 21:47

eu nu ma pricep la scris, dar ajuns acasa ma vaitam ca vreau inapoi in padure :d ,si sincer as fi stat inca o saptamina doua :)) , a fost de vis . singura chichita a fost ca au venit oameni din cluj si tirgu mures si cei care puteau ajunge usor nu au venit, vorba celorlalti ei au pierdut ,uitinduma la poze am observat ca de citeva ori am fost :@) asa ca scuze pentru semne nepotrivite :-?? io stiu poate berea e de vina :))
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

superbiggy
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire com Greaca, Giurgiu - SEPTEMBRIE 24 - 27

Post by superbiggy » 01 Nov 2009, 20:43

anasazzy wrote:eu nu ma pricep la scris, dar ajuns acasa ma vaitam ca vreau inapoi in padure ,si sincer as fi stat inca o saptamina doua , a fost de vis . singura chichita a fost ca au venit oameni din cluj si tirgu mures si cei care puteau ajunge usor nu au venit, vorba celorlalti ei au pierdut ,uitinduma la poze am observat ca de citeva ori am fost asa ca scuze pentru semne nepotrivite :-?? io stiu poate berea e de vina
Mariane,..foarte tare m-am amuzat cu Sorin (AuOq) de ipostazele in care ai fost surprins,... prietena ta lopata era nelipsita,... bravo voua pentru felul in care va manifestati pasiunea,... poate la vara am sa va insotesc si eu. Am sa imi iau si eu arcul sa ma invatati una,..alta,.. Felicitari Domnilor arcasi si bafta pe viitor ! ^:)^

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Intalnire com Greaca, Giurgiu - SEPTEMBRIE 24 - 27

Post by anasazzy » 05 Nov 2009, 20:06

te asteptam la 1 mai , poate ai si alt motorist printre noi :d
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

Locked