Reguli pe la intalniri

Unde, cand si cum se vedem
Laura
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Reguli pe la intalniri

Post by Laura » 27 Oct 2012, 22:43

Salutare tuturor,

S-a făcut luna de când a fost întâlnirea de la Greaca. Poate pare puțin deplasată cerința mea, dar dacă tot s-a decis ceva (sau cel puțin s-au luat anumite hotărâri), se poate să le împărtășească cineva și cu restul forumului?

So, ce s-a decis? Ce se întâmplă de acum încolo? :d

Nu de alta, dar văd că încep să dispară membrii de pe forum și nu îmi dau seama de ce... :(

baloghbela00_HD
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:265
Joined:23 Feb 2009, 20:30
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::hunedoara
judet:hunedoara
Varsta:38

Re: Reguli pe la intalniri

Post by baloghbela00_HD » 28 Oct 2012, 21:14

Da ,Laura ai perfecta dreptate .Ar fi bine ca cineva sa faca lumina , sa anunte cu voce tare care este verdictul . Forumul este de izbeliste ,toata lumea care a simtit ca se scufunda corabia s-au retras ,iar ceilalti, au ramas de izbeliste .Ar fi frumos sa se sfarseasca tragi -comedia asta ,cu aruncatul matei moarte in curtea altuia .Nu e cinstit pt cei care au fost prinsi la mijloc sa nu stie nimic . Cu stima .
SANATATE MAXIMA SI SA NE VEDEM CU BINE
http://asociatiaordinularcasilorhunedoa ... venit.html

oroborusgeorge
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:213
Joined:29 May 2011, 21:35
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::galati
judet:galati
Varsta:36
Location:galati
Contact:

Re: Reguli pe la intalniri

Post by oroborusgeorge » 30 Oct 2012, 14:08

mitule, umila mea parere este ca am ajuns in situatia asta uitand de credinta , ne-am piertut pasiunea ratacind-o printre convingeri personale fara sa luam in calcul dragostea care ne unea . am pierdut-o si cel mai mult din aceasta dragoste au pierdut-o exact cei care s-au implicat in dispute cel mai mult, sunt trist sa spun astfel de vorbe , poate nu-si au locul aici dar asa vad eu raspunsul , daca ar fi dupa mine as vrea sa se stearga tot ce este rau si sa fim din nou noi , parca eram vreo 600 de membri inscrisi pe forum acum nici 150 nu mai suntem , sincer i-mi este rusine ca nu am facut nimic dar stau si ma intreb cine m-ar fi ascultat pe mine? am privit lucrurile fara sa ma bag si am vazut ca din convingerea de a face bine s-a facut mult rau .pacat , mare pacat fiinca nu intotdeauna ce vreau eu este bine pentru toata lumea , astfel se intampla daca tot ce iubim noi privim ca pe o disputa politica , noi suntem arcasi , arcasi simpli sau cu anumite merite , unii stiu si pot mai mult si sunt mandrii de asta altii poate nu au merite dar pentru ca sunt si ei arcasi se mandresc cu cei de pe acest forum care pot si vor sa faca mai mult decat praf. este numai vina noastra , a tuturor , sper ca nu am suparat pe nimeni caci nu vreau , ma gandesc cu mult dor la toti arcasii pe care i-am cunoscut si sper sa ne vina mintea la cap. >:d< >:d< >:d<

baloghbela00_HD
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:265
Joined:23 Feb 2009, 20:30
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::hunedoara
judet:hunedoara
Varsta:38

Re: Reguli pe la intalniri

Post by baloghbela00_HD » 30 Oct 2012, 23:52

Mitule ,vorbiti cu vorbe directe ,nu raspundeti cu ghicitori .
SANATATE MAXIMA SI SA NE VEDEM CU BINE
http://asociatiaordinularcasilorhunedoa ... venit.html

User avatar
morometeb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:316
Joined:29 Mar 2010, 12:28
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:Cluj
Varsta:32
Location:Turda
Contact:

Re: Reguli pe la intalniri

Post by morometeb » 31 Oct 2012, 00:21

Salut!
Regret ca va intrerup, dar trebuie sa va amintesc ca subiectul e "Reguli pe la intalniri". Observ cu dezamagire cum din ce in ce mai multe topicuri sunt deviate in aceeasi directie. Pana acum mini-chat-ul s-a dovedit a fi locul perfect pentru eliberarea energiilor.
Multumesc! <):)
A long bow and a strong bow,
And let the sky grow dark.
The nock to the cord, the shaft to the ear,
And a foreign king for a mark!

Robert E. Howard - The Song of the Bossonian Archers
http://blogmoromete.blogspot.com

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Reguli pe la intalniri

Post by anasazzy » 31 Oct 2012, 00:38

ACUM MULT TIMP [PRIN 2007 PARCA ] AM GASIT FORUMUL ASTA SI MAM BUCURAT ENORM CA AVEAM CU CINE SA DISCUT DE HOBIUL MEU CU ALTI PASIONATI ......ACUM SIMT CA DATORITA ORGOLIILOR SI A INCAPATINARII COPILARESTI PIERD CEVA IMPORTANT DIN VIATA MEA .ASTA ESTE ...TRAIM INTRO LUME IN CARE NOI ARCASI SINTEM VAZUTI CA NISTE COPII MARI SI LUMEA CREDE CA ASA SI GINDIM CA NISTE TINCI.... PINA ACUM CEVA TIMP ABIA ASTEPTAM SA VIN ACASA SI SA MA UIT PE FORUM ,ACUM IL VAD MURIND INCET SAU MACAR MUTILAT . AM PARTICIPAT LA PRIMA INTILNIRE SI LA MULTE ALTELE DEA LUNGUL ANILOR.SI AVEAM MINDRIA CA mi-am FACUT PRIETENI IN TOATA TARA SI ERAM ACCEPTAT ASA CUM SINT EU.... ASTAZI MAM UITAT PE AICI SI NU IMI VINE SA CRED CA DIN CEL PUTIN 6 MESAJE ZILNICE ALTA DATA ACUM MAI SINT DOUA TREI SI ASTEA CU ACUZE SI CU VORBE MULTE SI FARA CONTINUT... DEJA IMI VINE SI MIE SA PARASESC CORABIA SI SA SCAP DE CHINUL DE A VEDEA CA FORUMUL ASTA SE DUCE INTRO DIRECTIE CARE INSTRAINEAZA TOTI PRIETENII PE CARE II AVEAM AICI.....DEJA SINT SATUL ASA CA INCHEI AICI .......BAFTA TUTUROR
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

User avatar
morometeb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:316
Joined:29 Mar 2010, 12:28
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda
judet:Cluj
Varsta:32
Location:Turda
Contact:

Re: Reguli pe la intalniri

Post by morometeb » 31 Oct 2012, 00:48

Daca va vin idei de reguli care ar trebui impuse sau daca va amintiti probleme intampinate si aveti si solutii va rog sa le notati undeva si sa reveniti in curand. Topicul se inchide temporar! (altfel s-ar aduna mesaje care nu au ce cauta aici, si as fi nevoit sa le sterg)
A long bow and a strong bow,
And let the sky grow dark.
The nock to the cord, the shaft to the ear,
And a foreign king for a mark!

Robert E. Howard - The Song of the Bossonian Archers
http://blogmoromete.blogspot.com

Post Reply