Da` hai la Cluj!

Unde, cand si cum se vedem
Locked
------
Membru al forumului
Membru al forumului
Da` hai la Cluj!

Post by ------ » 18 Feb 2008, 13:19

admin edit: Autorul acestui mesaj a cerut categoric stergerea lui. Pentru pastrarea cursivitatii, in unele cazuri am ales sa “traduc” in loc sa sterg. In cazul de fata este vorba despre o intalnire amicala la Cluj.

User avatar
Sharpshooter
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:622
Joined:09 Oct 2007, 14:54
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Craiova
judet:Dolj
Varsta:31
Location:Craiova
Contact:

Re: Da` hai la Cluj!

Post by Sharpshooter » 18 Feb 2008, 17:40

Detaliaza te rog cand e intalnirea asta...si cine e oranizator... saptamana asta???? nu e cam din scurt???...
An ordinary man makes extraordinary quivers for ordinary people ....
https://www.facebook.com/TheLeatherArtisan?fref=ts

Diego
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Da` hai la Cluj!

Post by Diego » 19 Feb 2008, 21:04

pfuaii... am un noroc fenomenal la chestii dinastea, cand se arata ocazie sa pot veni si eu, apare ceva, acum se intampla ca am examen la cambridge in 23 :(( sry, poate data viitoare

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Da` hai la Cluj!

Post by akila » 19 Feb 2008, 21:35

Diego wrote:pfuaii... am un noroc fenomenal la chestii dinastea, cand se arata ocazie sa pot veni si eu, apare ceva, acum se intampla ca am examen la cambridge in 23 :(( sry, poate data viitoare
Pai bafta multa la examen....iti tinem pumnii..

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Da` hai la Cluj!

Post by andreih » 20 Feb 2008, 14:11

Din prognoza meteo va fi destul de cald si bine... Speram sa si fie cum s-a prognozat :)

Si o sa stabilim si o intalnire cand sa ne putem intalni cat mai multi, zicea Florin la un moment dat de o intalnire in aprilie, o sa discutam sa vedem cum, cand si unde ar fi mai bine... O sa-l rog pe florin sa punem un post sa vedem parerea fiecaruia.
Acum intalnirea de la Cluj a fost asa mai din graba si de inspiratia de moment (desi cateodata poate asa ies cele mai faine intalniri) dar ar fi placut cred eu sa ne intalnim daca nu toti macar cat mai multi si sa ne cunoastem si sa ne simtim bine...


andrei

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Da` hai la Cluj!

Post by andreih » 20 Feb 2008, 14:24

Acum am vazut ce este deja un topic, despre 8 aprilie Tg. Mures..

citat
"by anasazzy on Sun Jan 20, 2008 11:59 am
florin cred ca anuntul asta iar sta bine undeva in pagina de start .eu intru aici pe forum zilnic ,si mi-a luat doua zile sa il gasesc. poate si ceilalti care il citesc ..............., macar stim ca nu este trecut cu vederea
marian"

da, poate e mai bine sa fie pus cumva sa fie mai accesibil

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Da` hai la Cluj!

Post by anasazzy » 20 Feb 2008, 20:16

salut arcasilor . andrei ,topicul exista dar data era sfirsitul de saptamina 5-6 aprilie ... pe 8 fac eu 40 de ani :x .iar asta ar cadea martea .nu cred sa poata veni cineva in mijlocul saptamini din cauza serviciului . 5-6 .sau alt sfirsit de saptamina ar fi ideal :mrgreen: .chiar si asa va invidiez baieti pentru intilnirea asta adhoc ,de obicei ies cele mai faine petreceri.din pacate eu nu pot sa vin de data asta :cry: :cry: :cry:distractie placuta si multe gauri in tinte......................marian
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:

Re: Da` hai la Cluj!

Post by cristiflorin » 20 Feb 2008, 23:23

salut, de ieri incerc sa postez si nu reusesc.

User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:

Re: Da` hai la Cluj!

Post by cristiflorin » 20 Feb 2008, 23:34

ok. vad ca de data asta merge.
M-am gindit sa ne intilnim pe la ora 10 la capatul liniei de tramvai din Manastur. De acolo mai avem de mers cam 2 km pina la terasa Hit Faget. Dupa terasa, la dreapta, inca vreo 200m pina la poligon.terenul e pe dreapta drumului, peste vale. si se vede ca e separat de poligon printr-un rind de plopi. Din drum se vede o cabana simpla cu veranda si o dacie alba in paragina linga ea. locul se poate vedea si in filmul postat pe youtube cu numele tir cu arcul la cluj.
Ii rog pe toti cei ce vor participa sa confirme daca ne putem intilni la acesta ora. in special pe cei din afara localitatii. In plus, daca mai aveti alte sugestii sau intrebari, spuneti. tel meu e 0744176844. Semnalul nu e prea bun acolo. deci sa vorbim de seara sau cel tirziu simbata dimineata.
Sa ne vedem cu bine. si sper sa ne recunoastem.

User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:

Re: Da` hai la Cluj!

Post by cristiflorin » 24 Feb 2008, 19:24

Salut. Am fost, marturisesc, putin stresat din cauza grabei in care am pus la cale intilnirea, si de probabilitatea vremii, ca sa zic asa. Simbata dimineata cerul era innorat si nu aveam nici o speranta ca se va indrepta vremea. Pe la ora 11 insa, s-a insenitat si a fost mai fumos decit m-as fi putut astepta. Natura tine cu arcasii! Ce mai pot spune, am tras de ne-au durut degetele. Multumim lui Calin pentru frumoasa tinta pe care a adus-o, si familiei Costin pentru gazduire. Mai revin dupa ce pun si eu mina pre citeva poze. Tuturora salut.

Locked