Intalnire Cluj 2014

Unde, cand si cum se vedem
Post Reply
parlog
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:164
Joined:26 Feb 2009, 08:04
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::campia turzii
Location:campia turzii
Re: Intalnire Cluj 2014

Post by parlog » 29 Apr 2014, 22:34

A fost frumos dar c-am putin .FELICITARI clujenilor pentru evenimentul condimentat cu multa voie buna:).Sa ramaneti sanatosi si voiosi

User avatar
philip
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:87
Joined:12 Jul 2010, 14:59
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:36
Contact:

Re: Intalnire Cluj 2014

Post by philip » 30 Apr 2014, 09:01

Multumim tuturor celor care au ales si au putut sa fie alaturi de noi la prima intalnire arcaseasca din an!Ca au fost si din cei care ar fi vrut si n-au putut... Iar Mircea avea dreptate, le-am simtit lipsa.
Subscriu si la cele spuse de Gabizi, nu pedepsiti pe cei fara Feisbuc, da-ti poze cate putin , sa ajunga la toata lumea. Nu ca nu am stii ce s-a intamplat pe acolo dar poate vrem sa pastram cate o imagine asa de suflet, pentru cand om fi mai in etate...
Ramaneti sanatosi si al fel sa ne gasim!
"...Omul ar trebui,macar din cand in cand, sa faca un efort intens si consecvent de gandire. "Fii cuminte!" nu inseamna in fond altceva decat "Fii cu minte!", gandeste, ras-gandeste si razgandeste-te! ..."

User avatar
cipm66
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:413
Joined:21 Feb 2009, 19:32
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Sibiu
judet:Sibiu
Varsta:49

Re: Intalnire Cluj 2014

Post by cipm66 » 30 Apr 2014, 20:25

gabizi wrote: Va rog nu-i pedepsiti pe cei fara Feisbuc, puneti pozele si pe forum! [-o<
Daca mi se dau niste URL-uri si dreptul de a le publica, ma ofer eu sa ma ocup de postarea pe forum, "spre binele comunitatii" :)

Cel putin atata... ca pareririle de rau pentru lipsa de la intalnire... o sa le tin pentru mine :)
Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find - that money cannot be eaten. [Chief Seattle]

www.cmuntean.ro

User avatar
Alin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:63
Joined:08 Jan 2008, 19:23
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Gherla
Location:Gherla

Re: Intalnire Cluj 2014

Post by Alin » 01 May 2014, 12:45

Salutare tuturor,
In primul rand scuze pt postarea intarziata, in al doilea rand multumiri organizatorilor pt o zi minunata in care eu si Edy ne-am simtit foarte bine alaturi de prieteni arcasi. Din pacate nu am poze reprezentative pe care sa vi le arat, dar:





Sa ne vedem sanatosi la urmatoarea.

User avatar
cipm66
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:413
Joined:21 Feb 2009, 19:32
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Sibiu
judet:Sibiu
Varsta:49

Re: Intalnire Cluj 2014

Post by cipm66 » 04 May 2014, 17:21

gabizi wrote: Va rog nu-i pedepsiti pe cei fara Feisbuc, puneti pozele si pe forum! [-o<
S-a marcat ;)
viewtopic.php?f=45&t=3396
Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find - that money cannot be eaten. [Chief Seattle]

www.cmuntean.ro

Post Reply