Salut tuturor

Unde, cand si cum se vedem
Post Reply
IrimieAndrei
Vizitator
Vizitator
Posts:2
Joined:11 Oct 2015, 15:42
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Alba Iulia
judet:Alba
Varsta:25
Salut tuturor

Post by IrimieAndrei » 11 Oct 2015, 16:09

Imi cer scuze daca nu postez in categoria potrivita. As vrea sa stiu daca sunt persoane pe forum din Alba Iulia. M-a prins virusul TIR-ului cu arcul de curand si mi-ar placea sa am cu cine discuta/exersa in aceasta zona a tarii :)

User avatar
doki
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:48
Joined:09 Apr 2013, 09:36
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Alba Iulia
judet:Alba
Varsta:44

Re: Salut tuturor

Post by doki » 18 Oct 2015, 12:59

suntem cativa dar cam fiecare pe cont proriu. arcuri diferite stiluri diferite si chiar din localitati diferite. ne antrenam fiecare cand putem si unde apucam. chiar daca cineva dintre noi da de stiire ca face antrenament pe nu stiu unde foarte probabil va fi singur la data si ora stabilita pt ca ailalti arcasi sau nu pot sau nu-i intereseaza. daca vrei ma poti contacta pe FB (Arcasii cetatii) dar nu garantez nimic.

IrimieAndrei
Vizitator
Vizitator
Posts:2
Joined:11 Oct 2015, 15:42
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Alba Iulia
judet:Alba
Varsta:25

Re: Salut tuturor

Post by IrimieAndrei » 23 Oct 2015, 09:00

doki wrote:suntem cativa dar cam fiecare pe cont proriu. arcuri diferite stiluri diferite si chiar din localitati diferite. ne antrenam fiecare cand putem si unde apucam. chiar daca cineva dintre noi da de stiire ca face antrenament pe nu stiu unde foarte probabil va fi singur la data si ora stabilita pt ca ailalti arcasi sau nu pot sau nu-i intereseaza. daca vrei ma poti contacta pe FB (Arcasii cetatii) dar nu garantez nimic.
Ok, multumesc frumos pentru raspuns :)

Post Reply