Postare dificila

ajutor tehnic de specialitate ... :P
Post Reply
cristi
Membru al forumului
Membru al forumului
Postare dificila

Post by cristi » 01 Apr 2008, 23:07

Nu vreau sa fiu cel ce se plange :mrgreen: , dar ... numai eu sunt care am probleme la postarea unui reply ? Imi tot zice de nu stiu cate ori ca "The submitted form was invalid. Try submitting again." Dupa ce mai schimb titlu la reply de cateva ori, merge in final, da nu inteleg ce are. Numa mie mi se intampla ?

Greenarrow
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Postare dificila

Post by Greenarrow » 01 Apr 2008, 23:37

Stai linishtit cam asa patesc si eu din cand in cand....nici eu nu stiu de ce.....incerca sa astepti cateva secunde dupa ce iti da eroarea si incearca dinou sa dai submit....la ine functioneaza:p

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Postare dificila

Post by akila » 02 Apr 2008, 00:55

La mine se intampla tot timpul....si stii ce fac..? dupa ce am dat submit si imi zice treaba aia ....sterg ultimile 2-3 cuvinte din mesaj si le scriu din nou, si dau imediat submit din nou si o ia din loc tot timpul....chestia aia se intampla doar cand scrii mult...la mesajele scurte nu patesc asa....

User avatar
Neacsu Ionut
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:339
Joined:19 Mar 2008, 15:55
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Constanta
judet:Constanta
Varsta:17
Contact:

Re: Postare dificila

Post by Neacsu Ionut » 02 Apr 2008, 00:58

exact asa si la mine ,la sfarsitul mesajului mai bag niste litere ca sa am ce sterge ex: dujklszx 8)
la cele scurte nu am probleme...
To know is to know that you know nothing. That is the true meaning of knowledge...

Maryus
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Postare dificila

Post by Maryus » 02 Apr 2008, 14:50

si mie mi se intampla dar sterg de sus subject si gata:P

cristi
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Postare dificila

Post by cristi » 02 Apr 2008, 15:07

Florin, Sergiu, oare puteti voi repara asta ? sau e o buba mai adanca in softul forumului :?:

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Postare dificila

Post by anasazzy » 02 Apr 2008, 19:54

si eu patesc acelasi lucru dar eu dau space cam doua rinduri si prima sau a doua oara merge ,mai ofticant este ca uneori dubleaza postarea si apoi trebuie sa sterg o postare si nu merge delete ,sterg tot mesajul si bag emoticon in locul lui............marian
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Postare dificila

Post by akila » 02 Apr 2008, 20:20

Hmmmm deci toti avem probleme...incercati sa stergeti ultimile 3 cuvinte, sa le scrieti din nou si dati imediat submit si o sa mearga mai usor in mod sigur....eu asa fac....si o ia imediat dupa ce fac faza asta...

ender
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Postare dificila

Post by ender » 03 Apr 2008, 14:15

s-a luat la cunostiinta. am sa invetighez.

viezure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Postare dificila

Post by viezure » 04 Apr 2008, 13:24

salut,

am avut aceeasi problema si am observat ca trebuie debifata casuta care este bifata sub reply(sunt mai multe casute ce pot fi bifate debifati pe cea deja bifata);asa a amers ptr mine sper sa va fie de folos ;)

numai bine,

Post Reply