BINOCLURI

Cum sa ne descurcam in conditii dificile...
Post Reply
nickbr
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:112
Joined:30 Nov 2012, 15:48
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::vadeni
judet:braila
Varsta:25
Location:vadeni br
Contact:
Re: BINOCLURI

Post by nickbr » 17 Jan 2012, 00:25

aha misto tare.si la bani aia chiar e moca.am si eu vreo 2 nu sunt asa performante .....da merg si astea :d :- :)>-
sa invat secretele stramosilor nostri care au scris istorie cu arme "primitive"......Primitive Way...

User avatar
deceneus
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:174
Joined:06 Dec 2008, 18:59
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Brasov
judet:Brasov
Varsta:46

Re: BINOCLURI

Post by deceneus » 17 Jan 2012, 10:33

[quote(aici mi-e un pic rusine), l-am luat cu...18 Euro][/quote]

nu ar trebui sa-ti fie rusine,chiar asta era pretul lui :)
TCM este o firma a companiei Tchibo si daca in Germania intri intr-o cafenea Tchibo gasesti si tot felul de alte chestii de buna calitate la vanzare:ceasuri,articole de imbracaminte,bricege,binocluri,ustensile de bucatarie,etc iar preturile sunt incredibil de mici comparativ cu ce se gaseste pe piata. Eu mi-am cumparat un monoclu fain,mic si ieftin de la ei, 4,99 euro.
"Somewhere in the world someone is training when you are not. When you race him, he will win."

supernova
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: BINOCLURI

Post by supernova » 18 Jan 2012, 20:02

Foarte fain binoclul si o idee buna, ca si asa iam poluat topicul omului cu intrebarile mele. Dar hai sa va arat ce am primit pana la urma, binoclu Humvee 20x50, made in china, alte specificatii nu stiu sa ofer, nu zice nici pe cutie, nici in manual, deci probabil nu le are :)) Ce am observat eu este ca are reglaj de dioptrie, se vede clar imaginea, nu am probleme de tremurat sau joc al imaginii si nu mi se pare foarte greu. Lentile ruby red, de efect :)

Image

Image

Image

Post Reply