ultima picatura

Anunturi de tot felul....
Locked
dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34
ultima picatura

Post by dady » 03 Dec 2009, 00:10

am venit pe forumul asta sa invat si sa schimb pareri despre arcuri, pt o mai usoara intretinere si organizare a forumului am acceptat sa fiu moderator pt a face si eu ceva util pt oamenii intalniti aici. au fost multe neintelegeri care pina la urma s-au rezolvat dar vad ca nu s-au uitat, revin si strica toata frumusetea. sincer m-am saturat sa fiu nevoit (in calitate de moderator) toate posturile acre, atacuri, bataie de joc fata de munca cuiva... vreau sa citesc despre arcuri si nu care de pe forum o are mai mare sau mai tare. nu mai vreau sa citesc posturile unora care nu au leg cu subiectul dar se baga in sema jignind sa arate de partea cui e, m-am saturat de grupuri si grupulete. asa ca am luat decizia ca de azi sa fiu un simplu user, sa pot citi ce vreau si sa nu fiu nevoit sa intervin in discutii de care mi-e sila sau pur si simplu nu ma intereseaza. cei care cred ca nu mai vreau sa fiu moderator din cauza ultimelor scandaluri ca fiind de partea cuiva sau altcuiva sa inteleaga ca pur si simplu nu ma intereseaza acele discutii si nici nu vreau sa fiu implicat doar din obligatie.

numa bine

Locked