Arcasi Traditionali la TV

Anunturi de tot felul....
andreih
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Arcasi Traditionali la TV

Post by andreih » 23 Dec 2009, 10:19

razvan,
te-as ruga sa (re)citesti ce a scris mugur (DannyRo) acum cateva posturi...
si
daca poti sa intelegi ca nu toti care nu gandesc exact ca tine neaparat gandesc si gresit...

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: Arcasi Traditionali la TV

Post by dady » 23 Dec 2009, 18:09

si mai erau si "Start spre viitor" si Modelism... ce vremuri, in colectia lui taicameo, si acuma avem multe din ele...de-ar fi si acuma asa reviste...

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Arcasi Traditionali la TV

Post by akila » 23 Dec 2009, 19:04

Fratilor,...stiu ca suna aiurea cand zic, ca cine nu participa nu exista pe plan oficial....florin noi am mai discutat pe tema asta.....nu incerc sa jignesc pe nimeni doamne fereste....eu personal m-am cam saturat de sistemul de tragere olimpic...dar.....v-am zis...e o diferenta sa fie prezenti cate 30-40 de arcasi la o competitie, an de an...si e altceva cand vin doar 5 arcasi sau 15 maxim....eu ma refeream la faptul ca poate daca am veni mai multi, poate am misca lucrurile un pic mai repede..atata tot....probabil ele se vor misca de la sine la un moment dat....va trebui sa ne aliniem si la noi la legislatia din afara, daca avem pretentie de tara europeana.....speram doar ca poate reusim acest lucru un pic mai repede...sper ca nu am jignit pe nimeni...nu asta era intentia mea....iar eu daca ma duc la concursuri, ma duc pur si simplu ca-mi face placere...si tot timpul atmosfera la traditional e una relaxata si de prietenie...si ai ocazia sa te intalnesti cu persoane, chiar si de aici de pe forum cu care nu te-ai putea intalni in alte ocazii.....si in felul asta te vezi mai des cu ei...si se stabilesc niste relatii de prietenie......ca si fapt divers...poate nu intereseaza pe nimeni, dar e o chestie care merita a fi zisa....singurii mei prieteni, cu care mai vorbesc, si cu care ma inteleg bine, sunt din domeniul tirului cu arcu, ... <):) ....numai bine la toti, indiferent pe unde trageti si ce faceti...dar poate mai veniti asa si pe la cate un concurs .... :d ....sa-i stresam pe astia de la olimpic.....

Post Reply