o noua fata a forumului

Anunturi de tot felul....
User avatar
florinvulturar
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:102
Joined:20 Jan 2009, 23:43
Am un arc:da
Construit de mine:nu
Re: o noua fata a forumului

Post by florinvulturar » 11 Nov 2012, 13:46

Dupa o sincopa, forumul pulseaza din nou( multumiri celor care s-au inhamat la aceasta munca), eu inca mai sper, ca, lasind orgoliile "romanesti' deoparte, pe acest forum care ne-a adus impreuna, vor pulsa iar toate inimile iubitorilor de arcuri, indiferent daca sunt arcasi simpli sau si mesteri constructori de arcuri. Pana atunci, ii transmit forumului o urare pionereasca-"Tot inainte!" ;). Daca suntem sanatosi, sper ca ne vom vedea TOTI, in luna iunie, in minunatul loc numit Cheile Turzii.

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: o noua fata a forumului

Post by domide » 11 Nov 2012, 20:55

florinvulturar wrote:Dupa o sincopa, forumul pulseaza din nou( multumiri celor care s-au inhamat la aceasta munca), eu inca mai sper, ca, lasind orgoliile "romanesti' deoparte, pe acest forum care ne-a adus impreuna, vor pulsa iar toate inimile iubitorilor de arcuri, indiferent daca sunt arcasi simpli sau si mesteri constructori de arcuri. Pana atunci, ii transmit forumului o urare pionereasca-"Tot inainte!" ;). Daca suntem sanatosi, sper ca ne vom vedea TOTI, in luna iunie, in minunatul loc numit Cheile Turzii.
Florin, sa inteleg, ca deja se intocmeste calendarul intalnirilor pe anul 2013. Si eu sper sa ne vedem la Turda, si in alte locatii...
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

baloghbela00_HD
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:265
Joined:23 Feb 2009, 20:30
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::hunedoara
judet:hunedoara
Varsta:38

Re: o noua fata a forumului

Post by baloghbela00_HD » 12 Nov 2012, 22:21

Da ,intradevar e super cum arata forumul ,administratorul are 10+ si o bere din Ostereich .Bravo !!! Acum depinde si de noi sa dam o mana de ajutor ca adminul sa nu fie singur si munca lui sa nu fie in zadar .
SANATATE MAXIMA SI SA NE VEDEM CU BINE
http://asociatiaordinularcasilorhunedoa ... venit.html

User avatar
domide
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:1294
Joined:05 Feb 2010, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Deva H
judet:Hunedoara
Varsta:40

Re: o noua fata a forumului

Post by domide » 13 Nov 2012, 22:06

Se pare ca dl. Administrator este chiar pasionat de munca lui. Daca o tine tot asa, ne vin idei si incepem munca de creatie.
Felicitari inca odata. <):)

Ceea ce face el, ar trebui sa ne indemne la munca... Fiecare sa faca ce stie mai bine, si sa se perfectioneze.
"Prietenia este incercarea prin care se masoara un om" - Oscar Wilde

[unitatea de masura este numarul acelora care iti trec pragul]

Post Reply