COMUNICAT FFF. IMPORTANT DIN PARTEA FEDERATIEI...

Anunturi de tot felul....
Post Reply
akila
Membru al forumului
Membru al forumului
COMUNICAT FFF. IMPORTANT DIN PARTEA FEDERATIEI...

Post by akila » 27 Aug 2008, 13:16

Din motive obiective Campionatul National de Field din data de 5-7.09.2008 de la Solca se muta o luna mai tirziu , pastrind locatia ; respectiv prima saptamina din luna octombrie 3-5.10.2008 .
Va rugam trimite-ti inscrierea la federatiei .
Deasemeni confirmati in scris ( cu explicarea la ce categ. de virsta si divizii ) participarea la cea de a 2 editie a Cupei Bucurestilor BESTA din data de 12-14 sept. 2008 stadionul Olimpia Bucuresti .


F.R.T.A

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: COMUNICAT FFF. IMPORTANT DIN PARTEA FEDERATIEI...

Post by akila » 27 Aug 2008, 13:58

Asta e un mail pe care l-am primit azi.....de la doamna Adriana Hope de la federatie......am si vorbit cu dumneaei pe messenger....tot ce e sigur, e ca nu se mai tine concursul in luna septembrie...si o sa se tina in luna octombrie.....acea data din luna octombrie, este posibil sa nu fie buna....si sa se schimbe.....daca mai aflu ceva noutati o sa vi le comunic....deocamdata atat stiu si eu.....astazi nu pot merge la club, si nu pot vorbi cu antrenorul meu despre asta....maine o sa ma duc si o sa vad...poate el stie mai multe....numai bine....stiti cum e vorba aia...nu trageti in mesager......asta e un mail pe care l-am primit si eu azi.....asa ca....asta e....asteptam vesti.....numai bine

scorillo
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: COMUNICAT FFF. IMPORTANT DIN PARTEA FEDERATIEI...

Post by scorillo » 27 Aug 2008, 17:18

Se va trage si traditional la Besta?
Ar fi interesant.

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: COMUNICAT FFF. IMPORTANT DIN PARTEA FEDERATIEI...

Post by akila » 27 Aug 2008, 17:32

teoretic asa ar trebui....la toate concursurile organizate de federatie, se poate trage si traditional....sunt cateva care se organizeaza doar pentru copii am impresia, si incepatori sau ceva de genu asta...in rest...liber la trageri...

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: COMUNICAT FFF. IMPORTANT DIN PARTEA FEDERATIEI...

Post by akila » 28 Aug 2008, 16:39

Salut....deocamdata ramane valabila acea data din luna octombrie....3-5 octombrie....daca se va schimba ceva si voi afla, va voi anunta si pe voi....vreau sa se stie ca nu incerc sa fac anunturi in numele federatiei sau ceva....pur si simplu mi s-a parut important sa va anunt si pe voi ca s-a amanat concursul de field....atata tot....pentru detalii puteti contacta pe cei de la federatie...numai bine

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: COMUNICAT FFF. IMPORTANT DIN PARTEA FEDERATIEI...

Post by dady » 28 Aug 2008, 16:51

mersi oricum pt anunt, speram sa nu se mai amane sa ne trebuiasca 2 randuri de manusi... just glumming ;)

Post Reply