Arc lung

Munca mea.......
akila
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Arc lung

Post by akila » 31 Dec 2009, 22:29

Eu as zice ca-i altceva....dar o sa dau dovada de bun simt , si o sa zic doar ca in anul 2010 eu mi-am propus sa fiu mai bun, si mai intelegator....multe "succesuri" cu aroganta ta...

User avatar
candavaly
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:102
Joined:24 Jun 2007, 20:15
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Bucuresti
judet:Bucuresti
Varsta:28
Location:Bucuresti
Contact:

Re: Arc lung

Post by candavaly » 01 Jan 2010, 17:51

Si eu mi-am propus acelasi lucru...
asa ca nu o sa mai spun dintrastea. :P
da mi s-a parut amuzant...
Un an nou mai bun la toata lumea
Die with your boots on ! ! !

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Arc lung

Post by akila » 03 Jan 2010, 22:46

Nu ma simt a fi un "baietel" care face asa... =p~ , cand o vede pe Andreea cu arcul in mana???....si chiar m-a deranjat "aroganta"....

PS...candavaly, eu am trecut peste momentul respectiv....am vrut doar sa-l lamuresc si pe Florin, care am senzatia ca e un pic deranjat de atitudinea mea si de ce am scris eu in postarile mele, in loc sa fie invers.....eu nu am jignit pe nimeni ...poate ar fi bine sa recitesti postarile florin...

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Arc lung

Post by akila » 04 Jan 2010, 00:16

DA florin asa e...cum de m-am putut simti jignit, ca sunt facut baietel care saliveaza cand vede o copila cu un arc in mana... sa-mi fie rusine....in aceeasi categorie intrai si tu, si Marian, si cine mai postase acolo....uite eu is mai sensibil, si chiar mi s-a parut deplasata gluma....Andreei i-am putea fi chiar si tati, unii dintre cei enumerati mai sus...asa ca...poate acuma m-am facut suficient de bine inteles....si daca pe viitor o sa lasam asa sa se posteze la voia intamplarii, nu stiu daca e un lucru bun pentur acest forum....ma repet...imi plac glumele....cand e o gluma buna, chiar nu ma deranjeaza....au mai fost cazuri, si chiar mi s-a parut amuzant.....dar nu glume de genu asta....imi pare rau...asa ceva nu accept...si nici misto-urile, si nici apropo-urile, si nici pastilutele aruncate aiurea si gratuit...in rest nu am nici o problema, critici la arcuri, etc...ce vreti voi, dar fara misto, si alte de genu asta...vreau sa terminam odata cu genu asta de postari....cititi fratilor de 3 ori inainte de a da "submit"...e mai bine asa....aici nu suntem pe strada, cu prietenul de la bloc sau mai stiu eu pe unde....sa incercam sa pastram un pic de decenta si de bun simt...asta e tot ce vreau...numai bine la toti...chiar nu putem fi si altfel???

Post Reply