Limitare de drepturi

Anunturi legate de sanatatea forumului
Locked

Ar trebui limitat accesul celor doi membri?

da
6
67%
nu
3
33%
 
Total votes: 9

------
Membru al forumului
Membru al forumului
Limitare de drepturi

Post by ------ » 22 Apr 2008, 22:00

admin edit: Autorul acestui mesaj a cerut categoric stergerea lui. Pentru pastrarea cursivitatii, in unele cazuri am ales sa “traduc” in loc sa sterg. In cazul de fata este vorba despre sanctionarea userilor Neacsu Ionut si Maryus, despre care s-au plans "mai multi useri ai forumului".

eduardbilanin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Limitare de drepturi

Post by eduardbilanin » 22 Apr 2008, 22:07

Eu sunt unul dintre membrii care a observat ca atitudinea celor 2 este puerila.Ca sa t-i se dea importanta si sa te ajute cineva trebuie dovedit in primul rind ca meriti asta.Balivernele astea copilaresti nu-si au rostul pe un forum consacrat.Ori va vedeti de scoala in continuare si atit, ori aratati ca sunteti pasionati si de arcuri,dar nu doar din gura ci si cu fapta.Mai taceti si mai si faceti cite ceva. :roll:Omoriti omul cu intrebari ce nu se interconecteaza una cu alta.Alegeti ce vreti sa faceti de fapt si fixati-va pe ideea aia,si cind o terminati,anuntati pe forum:Asta este munca mea, va place sau nu?

User avatar
Neacsu Ionut
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:339
Joined:19 Mar 2008, 15:55
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Constanta
judet:Constanta
Varsta:17
Contact:

Re: Limitare de drepturi

Post by Neacsu Ionut » 22 Apr 2008, 22:13

da, imi recunosc greseala,am vorbit prea mult si nu am facut nimic...

as putea sa va arat cele 5 short-bowuri facute zilele astea (o sa incerc la unul sa prezint pasii de constructie)
daca le-as posta as fi iertat ?

sau trebuie sa fac unul lung(as face cu mare placere dar nu am lemn asa de lung)?
To know is to know that you know nothing. That is the true meaning of knowledge...

eduardbilanin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Limitare de drepturi

Post by eduardbilanin » 22 Apr 2008, 22:19

Arata ceva .Sa vedem si noi daca toata osteneala ce si-au dat-o membrii forumului a fost in zadar sau nu.Acolo unde intimpini greutati vei fi ajutat cu siguranta,DAR NUMAI ACOLO!!!!!!!!!!!!!.Vorbiti strict despre arcuri daca vreti sa invatati ceva.Fixati-va un scop si cind sunteti pe aproape aratati-ne.Eu am fost sportiv de performanta si nu fitecine ci vice-campion european.Voi credeti ca m-a bagat cineva in seama?NU.nu mai dupa ce am aratat ca pot numai dupa aceea s-a ocupat cineva cu adevarat de mine.DAR mai intii a trebuit sa vina ceva din partea mea,ca nu stia nimeni ca eu pot sau vreau.

User avatar
Neacsu Ionut
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:339
Joined:19 Mar 2008, 15:55
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Constanta
judet:Constanta
Varsta:17
Contact:

Re: Limitare de drepturi

Post by Neacsu Ionut » 22 Apr 2008, 22:22

ok,maine sper sa pun poze
To know is to know that you know nothing. That is the true meaning of knowledge...

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Limitare de drepturi

Post by anasazzy » 22 Apr 2008, 22:43

ok
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Limitare de drepturi

Post by akila » 23 Apr 2008, 00:25

salut....ce sa zic....ma simt parca putin vinovat....numai ca sincer parca prevedeam ca se va ajunge la o situatie de asta...nu pot decat sa repet ce am tot repetat de ceva timp incoace...voi nu aveti prioritati....mai e si cu scoala, care va ocupa timpul si mi se pare si normal sa fie asa....probabil nici putere financiara nu aveti sa zic asa....dar nici asa nu e prea bine....v-am mai zis....nu se poate sa vii in fiecare zi si sa intrebi de alt subeict, sau alt design de arc, sau mai stiu eu ce.....e aiurea tare.....aveti calculator amandoi,,, baniesc ca pricepeti ceva engleza acolo....mai cautati s voi ma fratilor.....informatii asa....doar de dragul informatiei....v-am zis ..veniti cu o bucata de lemn, indiferent ca e mica ,lunga, lata groasa ,,,cum o fi.... si o sa va ajutam..concret...cu poze....cu tot ce trebuie,, ca sa vedem ce faceti acolo, si asa putem stam de vorba....asa pe de rost nu se poate....si ma dor si degetele de atata butonat la calc...eu zic ca ar mai trebui sa le dam o sansa....sa nu li se interzica de pe acuma....sa fie doar asa un avertisment....numai ca voi nu trebuie sa confundati acest forum si oamenii care vin aici si posteaza, cu coelgii vostri de la scoala sau mai stiu eu....dupa cum vedeti aici sunt oameni seriosi, cu familii, cu copii chiar.... sper ca m-am facut inteles...

User avatar
Neacsu Ionut
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:339
Joined:19 Mar 2008, 15:55
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Constanta
judet:Constanta
Varsta:17
Contact:

Re: Limitare de drepturi

Post by Neacsu Ionut » 23 Apr 2008, 00:50

ok,am postat ce am lucrat in rubrica "arcuri construite de membri" :P
To know is to know that you know nothing. That is the true meaning of knowledge...

Maryus
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Limitare de drepturi

Post by Maryus » 23 Apr 2008, 12:54

mi simt jignit :lol: :lol: da nu e prima oara...cand mi se zice:TACI!!!

eduardbilanin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Limitare de drepturi

Post by eduardbilanin » 23 Apr 2008, 13:36

Nu ar trebui sa te simti deloc jignit.Mai ales la virsta ta.Si daca asa cum ai spus mai sus nu este prima oara cind ti se spune sa TACI,ar trebui sa-ti pui un semn de intrebare : DE CE?.Nu poti invata nimic(si aici nu ma refer doar la facut arcuri)daca palavragesti aiurea.Si asa cum am mai spus si in alt topic canalizeaza-ti eforturile intr-un singur sens si vei fi ajutat.Si nu mai face comentarii ridicole,doar de dragul de a aduna stelute la avatar.Stelutele alea nu inseamna mare brinza(in general).

Locked