C.N. INDOOR

Cel mai bun sa castige!
Locked
Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului
C.N. INDOOR

Post by Nottingham » 02 Jan 2009, 02:43

Intre 20-22 febr, la Bucuresti, va avea loc Campionatul National Indoor.Voi iesi campion din lipsa de adversari?Nici aici traditionalul nu va avea reprezentanti?

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: C.N. INDOOR

Post by dady » 02 Jan 2009, 11:28

Mult succes Nottingham! defapt cred ca as putea sa te si felicit ;)

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: C.N. INDOOR

Post by anasazzy » 02 Jan 2009, 12:59

mai vedem noi ;) ,la cupa celsea am racit oribil de tare si nu am putut veni ,seara imi pregatisem echipamentul iar la 2 noaptea au inceput frisoanele, imi parea rau ca nu vin la concurs, nu ca eram aproape mort :d :))..........marian
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: C.N. INDOOR

Post by Nottingham » 04 Jan 2009, 23:05

te astept, Marian.Daca si Akila isi face o gaura in program...cine stie?Poate adunam de-un podium :d .

valentinm
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: C.N. INDOOR

Post by valentinm » 05 Jan 2009, 08:57

salut Horia,
ai cumva regulamentul si programul concursului? multumesc!

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: C.N. INDOOR

Post by akila » 07 Jan 2009, 01:46

Salut ....nu cred ca o sa ajung Horia....la sf. lunii am o iesire in program...mi-ar fi placut sa pot veni dar acuma nu pot....imi pare rau....dar macar voi cei din Bucuresti duceti-va...ca e pacat....

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: C.N. INDOOR

Post by Nottingham » 07 Jan 2009, 21:54

Deocamdata nu e nimic batut in cuie la nivel de program.Probabil ca vineri 20 februarie va fi antrenamentul oficial.Sambata 21 ar fi calificarile , iar duminica eliminatoriile si premierea.Se trage 4x18 m pe tripla de 40 la olimpic si compound, si pe tinta de 60 la traditional.In principiu la noi nu vor fi eliminatorii, si se va face clasamentul dupa cele 4 runde a 10 serii x 3 sageti.Cam asta ar fi.Deocamdata n-am primit nimc altceva in afara proiectului de calendar competitional pe 2009.
Ciprian, concursul e in februarie, poate pana atunci...Eu va astept.

valentinm
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: C.N. INDOOR

Post by valentinm » 28 Jan 2009, 12:41

nicio informatie noua privind concursul? eu as dori sa vin, dar nu stiu cui sa ma adresez.
trebuie sa ne inscriem undeva? mai este si altcineva dornic?

unde anume in Bucuresti se tine concursul?

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: C.N. INDOOR

Post by Nottingham » 29 Jan 2009, 16:14

Programul anuntat la ora asta ar suna cam asa : vineri 20 febr, da la ora 17:00 - antrenamentul oficial. Sambata 21, feb, ora 9:00 - incalzire si tir de reglaj ; ora 10:00 serii de calificare, 2x18 m; daca sunt multi concurenti, se va trage dimineata si dupa-amiaza, in 2 grupe.Duminica, 22 feb, ora 10:00 - eliminatorii si premiere.Eliminatoriile se vor organiza pt diviziile unde sunt mimimum 4 participanti, in sistem olimpic(4 serii x3 sageti).Concursul se va petrece la Bucuresti in sala clubului Chelsea Bucuresti(sala de sport a scolii 79).Daca nu esti inscris la niciun club, habar n-am cu cine tre' sa vorbesti.Intra pe siteul federatiei, si vezi pe-acolo vreun contact.Daca aflu azi ceva, iti spun.Sambata plec la nevasta-mea in Anglia si ma intorc numai in saptamana campionatului.

Nottingham
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: C.N. INDOOR

Post by Nottingham » 30 Jan 2009, 17:48

aurelrobu@yahoo.com. Contacteaza-l si afli toate detaliile despre ce si cum trebuie facut sa te inscrii daca nu esti legitimat la vreun club, dar si alte informatii legate de concurs.Oricine e interesat sa participe poate sa-l contacteze pe Aurel Robu pentru detalii.Eu plec maine dimineata din tara, asa ca nu stiu cand ma ajung langa un calculator.Va astept la NAtionale!Numai bine.

Locked