miniRecurveTD

Munca mea.......
vasiabikeru
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: miniRecurveTD

Post by vasiabikeru » 30 Jan 2009, 00:10

Multumesc pentru raspuns dady. Da...la takedown-ul facut de Florin ma uitam si eu si ma gandeam ca e o varianta frumoasa...si din cum a redactat el pasii...extrem de usoara...dupa ce am citit...ma gandeam k deja am un arc si sta pe pat, asteapta sa trag cu el :)) La maner ma gandesc k nu ar fi chiar imposibil sa il realizez, eventual, la a 2-a incercare sa iasa cam cum ar trebui sa fie el de fapt si de drept, iar cat tine de timp, un weekend intreg il pot dedica chiar si numai manerului...deci nu e nici o problema. Scria pe undeva Florin cred ca laminat e mai bun decat fibra...dar diferenta e la pret...intrebarea e care e mai ieftin...ca eu nu stiu... :) Ramane sa ma mai documentez si eu pe'aici...sa vad ce isi mai da fiecare cu parerea de ideile mele...si trec la munca apoi :D

Va rog sa scuzati "...", dar sunt un 'tic' de scriere...mi se pare mie ca dau o oarecare intonatie in citirea textului...

Numai bine,
Valentin

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: miniRecurveTD

Post by dady » 30 Jan 2009, 01:09

laminatele sunt mai scumpe si presupun ca si mai bune, astept sa-l vad p-al lui florin si sa si trag cu el sa vad diferentele, asta pe langa faptul ca al lui e cam cu ~7kg mai tare ca al meu.

cat despre "..." stai calm, mai sunt si altii. nu-i asa akila? =))

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: miniRecurveTD

Post by dady » 31 Jan 2009, 02:22

Image
Image
Image

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: miniRecurveTD

Post by akila » 02 Feb 2009, 21:17

sal....da vad ca esti ocupat nu gluma.... :d ,,,fain tare arculetul....imi plac bratele foarte mult mai ales la capete....felicitari...cat despre"..." ce sa zic ...asta e..... :d

Post Reply