Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Unde, cand si cum se vedem
Locked
User avatar
Sharpshooter
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:622
Joined:09 Oct 2007, 14:54
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Craiova
judet:Dolj
Varsta:31
Location:Craiova
Contact:
Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by Sharpshooter » 04 Aug 2008, 22:36

Intrucat , Fast Arrow, Ender, Duncan Idaho (sper sa vina ) si subsemnatul (cu voia dumneavoastra ultimul pe lista ) vor fi pe 20 sept la Timisoara , nu neaparat pentru a participa la vreun concurs (desi nu este exclus ) invitam pe acesata cale pe ceilalti forumisti sa ni se alture ....
Nu oferim cazare , adica fiecare se descurca , insa cu siguranta eu personal ofer niste mici si niste beri reci (sa nu veniti toti ca ma ruinati )
apa daca vrei va aduceti (in spirit de gluma ) (nu e buna nici in cizme apa intre noi fie vorba ) , arcul si sagetile sunt obligatorii...
Ma voi stradui sa va pun la dispozitie 2 tinte de 130cm/130cm si fete de tinta conform FITA de 60 si 80 cm in care sa se traga de la 18 si 30 m , si vom cauta un camp unde sa incercam sa tragem la distanta . Vom avea ruleta cronograf si camera foto /video , speram sa imortalizam pentru forumistii care nu ajung mica noastra aventura ....
Intrarea este cu taxa (obligatia de a bea cel putin o bere ) iesirea este gratis .... rugam carcotasii sa se abtina ... pentru cei mai tari de vana avem 2 litri de palinca veche (de iti ia gura foc) , nu raspundem pentru sagetile pierdute sau distruse . Se poate trage cu ce vreti voi .... lemn aluminiu carbon prastie , vorbe grele etc , puteti aduce arcuri de orice fel , daca mai aveti prin beciuri debarale ceva tarie si va lasa sufletul este binevenita .
Marturisesc ca intrucat m-am imputernicit sa organizez mica intalnire vorbesc in numele meu propriu si personal , si sunt in masura sa spun cele de mai sus, sunt propriul meu purtator de cuvant . Declar ca sunt in toate facultatile mintale, si daca vreti pot aduce certificat (sau 2 martori dupa caz sau poate dovezi inregistrate )
Lasand la o parte caterinca si ironiile din textul de mai sus invitatia este valabila , va asteptam cu drag pentru un weekend de tir cu arcul gratar poze bere si distractie . Eu personal nu va pot rezolva cazarea , si prefer sa spun de la inceput treaba asta ... Rog amatorii sa-si anunte venirea sa planificam micii si berea (a nu se intelega ca tata are fabrica de bere sau carmangerie )
An ordinary man makes extraordinary quivers for ordinary people ....
https://www.facebook.com/TheLeatherArtisan?fref=ts

User avatar
Sharpshooter
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:622
Joined:09 Oct 2007, 14:54
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Craiova
judet:Dolj
Varsta:31
Location:Craiova
Contact:

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by Sharpshooter » 04 Aug 2008, 22:39

P.S. EDI daca vi cumva cu bazooka ta din dotare sa-mi zici ca trebuie sa ranforsez un panou si sa cumpar o lada de bere (am un pariu de tinut )
An ordinary man makes extraordinary quivers for ordinary people ....
https://www.facebook.com/TheLeatherArtisan?fref=ts

eduardbilanin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by eduardbilanin » 05 Aug 2008, 01:39

Mersi Robin.Apreciez inca o data invitatia si cuvintul tau.Voi incerca sa vin.EDI.

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by andreih » 05 Aug 2008, 08:38

DA!
si nu numai ca zic, o sa si vin :)
de-abia astept sa ne intalnim!!!


andrei

User avatar
edwaits
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:152
Joined:12 Sep 2007, 18:39
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Timisoara
judet:Timis
Varsta:35
Location:Timisoara

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by edwaits » 05 Sep 2008, 10:28

si eu voi fi prezent.................... :)
kazuki tomokawa

User avatar
Sharpshooter
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:622
Joined:09 Oct 2007, 14:54
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Craiova
judet:Dolj
Varsta:31
Location:Craiova
Contact:

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by Sharpshooter » 12 Sep 2008, 13:07

Intrucat astazi este 12 septembrie deci mai sunt la dispozitie 8 zile pana la intalnirea si implicit concursul de pe 20 septembrie de la Timisoara , va rog sa va anuntati participarea in cadrul acestui topic sa putem face aranjamentele necesare , cu parere e rau am aflat ca Duncan Idaho si Fast arrow vor lipsi de la Timisoara pe 20 sept , dar ii asteptam pe ceilalti forumisti .
Sa confirme sau sa infime si cei ce si-au manifestat intentia de a veni sa stim
An ordinary man makes extraordinary quivers for ordinary people ....
https://www.facebook.com/TheLeatherArtisan?fref=ts

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by andreih » 12 Sep 2008, 16:50

din motive independente de mine nu pot sa vin :(
acordati-mi circumstante atenuante, va rog, pana acum unde am zis ca merg m-am tinut de cuvant, dar acum pe 20 mi-e imposibil :(
si pe cristi o sa-l rog daca poate la cluj pe 21 sa ne intalnim (noi cei vreo 3-4 din cluj) nici macar aici in cluj in 20 nu pot, deloc :(

andrei

User avatar
edwaits
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:152
Joined:12 Sep 2007, 18:39
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Timisoara
judet:Timis
Varsta:35
Location:Timisoara

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by edwaits » 12 Sep 2008, 17:16

eu vin.................ca doar is din TM
kazuki tomokawa

User avatar
Andrey
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:95
Joined:09 Dec 2007, 19:07
Am un arc:da
Construit de mine:da
Location:Timisoara

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by Andrey » 17 Sep 2008, 23:21

Ma inscriu si eu pentru intalirea de la Timisoara. As intreba unde este locul exact , nu cred ca am gasit. Iar din oras cum se ajunge cel mai bine cu ceva autobuz sau tren daca stie cineva ?

User avatar
Sharpshooter
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:622
Joined:09 Oct 2007, 14:54
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Craiova
judet:Dolj
Varsta:31
Location:Craiova
Contact:

Re: Adunare 20 sept TIMISOARA forumisti

Post by Sharpshooter » 18 Sep 2008, 09:22

Intalnire propriu zisa intre forumisti nu va mai fi , datorita diverselor probleme aparute , si lipsei de participare , ramane doar concursul la care esti invitat sa participi daca vrei , taxa de participare este 50 de lei , locatia este la Albina pe malul Timisului , daca esti interesat am sa incerc sa-ti dau mai multe detalii pe privat , am inteles ca va trebui sa ai la tine 10 sageti si arcul. Am sa incerc sa revin maine cu ceva detalii daca aflu mai multe .
An ordinary man makes extraordinary quivers for ordinary people ....
https://www.facebook.com/TheLeatherArtisan?fref=ts

Locked