Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Unde, cand si cum se vedem
Locked

Ati dori sa se organizeze o intalnire a membrilor forumului?

da
19
100%
nu
0
No votes
 
Total votes: 19

Diego
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Adunare generala, Tg. Mures 6 aprilie 2008

Post by Diego » 10 Mar 2008, 23:21

pt mine orice perioada e buna dat fiind ca pot sa tot am scoala sau te miri ce ca de aia exista scutiri si chiul ;)

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 6 aprilie 2008

Post by andreih » 11 Mar 2008, 09:45

servus...
parerea mea:
aprilie e inca rece.... si sa stai prin frig afara... chiar daca tragi cu arcul si te incalzeste interior (si nu numai arcul ;) ), e putin confortabil...
dar nu asta e cel mai mare obstacol pentru mine. in general desfid orice obstacol (anul asta voi merge in Bulgaria din nou in 22-28 iunie si am 2 locuri libere in masina, apropo) dar in 11-20 aprilie e campionatul national de sah pt. copii si merg cu fiul meu mihai....

1 mai ar fi poate mult mai bine dar daca Robinhooddetimisoara si anasazzy nu pot atunci.... eventual sa vedem o data in care putem sa fim cat mai multi!!! as vrea tare mult, mi-ar place sa ne cunoastem personal si sa facem in zilele alea fiecare cate un arc, lucrand impreuna ar fi ceva fantastic!! in plus am mai si trage cu arcul si, si ,si multe alte!!! :) si eduard, am vedea un arc de peste 30kgf (cu atat am tras cel mai mult), akila ne-ar arata minunatele lui arcuri si scorillo... niciodata n-am vazut pe viu tehnica asiatica... am avea ce invata unul de la altul... si ne-am simti bine...
Mihai daca ne intalnim poate am si eu ceva documentatie despre canoe :) ce zici??

haideti sa vedem o data cand putem cat mai multi, in ce ma priveste eu imi iau rapid o zi doua de concediu ca si asa nu mi l-am luat tot anii trecuti... doar... in 11-20 aprilie nu pot, in rest, sunt deschis la orice propunere, preferabil sa fie doar convenabila pentru cat mai multi!!!

andrei

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 6 aprilie 2008

Post by akila » 11 Mar 2008, 13:11

Ca sa stabilim o data dupa 20 aprilie, trebuie sa mai asteptam atunci sa vina luna aprilie, pentru ca eu nu pot sti ce program am de pe acuma...aflu programul pe luna aprilie incepand de pe 1 aprilie cam asa....ar fi fost o idee foarte buna pe 1,2 mai, mai ales ca venea si sfarsitul de saptamana...dar na asta e.....asteptam si pe ceilalti sa spuna ce program au, si stabilim impreuna o data....sau astia suntem toti,,,care au raspuns in ultimele 2 zile la acest topic..parca eram mai multi nu??

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Adunare generala, Tg. Mures 6 aprilie 2008

Post by anasazzy » 12 Mar 2008, 19:24

pina la urma am sa chiulesc pe 1mai si tot vin :twisted: :twisted: :twisted: .daca cei mai multi pot sa vina vin si eu ca no fi foc :mrgreen: ............marian
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by akila » 13 Mar 2008, 21:08

Florine esti tareee..... :lol: ...trebuie sa-i dau dreptate lui Florin aici....cam asa se intampla cand avem prea multe solutii de ales....cel mai bine e sa hotarasca unu si ceilalti sa incerce sa se conformeze....dar trebuie sa recunoastem ca florin a fost TAREEEEE...la faza asta... :lol:

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by anasazzy » 14 Mar 2008, 00:02

eu vin, nu stiu daca cu insotitor sau fara :mrgreen: , dar vin sigur, crezi ca pot confirma mai aproape de 1 mai daca vin insotit? eu sar putea sa mai aduc un arcas pe care l-am virusat de curind in asa hal ca se uita la un pom si numara arcuri :twisted: ............marian
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by akila » 14 Mar 2008, 01:59

Eu vin Florin ....si vin si cu sotia.... :lol:

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by andreih » 14 Mar 2008, 09:37

si eu vin, dupa cum am spus.
o sa-l contactez pe cristi sa vedem daca vine si el, cred ca o sa vin cu masina.
no way wife, sigur nu vine, dar asta nu e o pb pt. mine, dimpotriva :)

User avatar
Sharpshooter
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:622
Joined:09 Oct 2007, 14:54
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Craiova
judet:Dolj
Varsta:31
Location:Craiova
Contact:

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by Sharpshooter » 14 Mar 2008, 13:00

In perioada 1-4 mai nu pot veni , am evenimente in familie .... din pacate tocmai eu care am propus intalnirea... asta e probabil vor mai fi ocazii. Deci nu contati pe mine ..... din pacate
An ordinary man makes extraordinary quivers for ordinary people ....
https://www.facebook.com/TheLeatherArtisan?fref=ts

Diego
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Adunare generala, Tg. Mures 1 Mai 2008

Post by Diego » 14 Mar 2008, 20:38

io vin, poate sa apara orice ca io tot vin ;)

Locked