Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Unde, cand si cum se vedem
Locked
andreih
Membru al forumului
Membru al forumului
Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Post by andreih » 13 Jan 2010, 15:19

Servus!!!

Intalnire 2010, Rebrisoara (jud. Bistrita-Nasaud) de luni 26.07.2010 pana duminica 01.08.2010.

Cei care au fost in 2009 stiu conditiile de cazare, anul asta vor unele mici imbunatatiri privind posibilitatea de a se face DUSh si toaleta new&upgrade... Tatal meu mi-a promis! Dar oricum o sa merg vreo 2 zile inainte sa fiu sigur ca totul e ok...
Sunt 3 camere cu 5 paturi, loc de campare cat vezi cu ochii si podul cu fan productia 2010 (va fi).

In iulie si de va ploua, ploile de vara sunt repezi si scurte...
Pe scurt, cine va dori va putea lucra la un arc, sageti, tolbe, etc, si tras la tinta cat cuprinde... Cred ca am invatat de anul trecut si anul asta sa fie mai bine pus la punct sistemul de tinte, flightshooting (testat de rev, este loc.) golf archery.... iesiri in zona....
Am pus la uscat cateva betze (sapling) de alun pt. maniaci in rest am un frasin maaare taiat deja si care va fi despicat in bucatzele pe la sf. lunii ianuarie si pus frumos la uscat pt. vara... Sa vedem ce bucati de lemn vom reusi in plus sa punem la dispozitie pana atunci...

pai cam asta e...
ca sa stim cum ne organizam, deschid o lista si chiar as dori sa stiu exact in data de 01. IULIE cine doreste sa vina ca sa fie cat mai ok.
am si postat acum din vreme sa se poata programa zile din concediu etc... sa nu fie anunt de ultima ora....
a si am pus o saptamana intreaga, cine poate si doreste poate sta o saptamana, cine nu poate o saptamana intreaga as ruga sa-mi spuna cate zile si care ar fi acelea... de ex. 30,31,1 (deci vineri, sambata, duminica) etc...

ultimul aspect ar fi banii pentru mancare... la orice iesire la care am fost cu Florin pot sa spun ca sumele au fost chiar modice si nici nu am dus lipsa...undeva la 15-20 lei/persoana x zi.

VA ASTEPT CU DRAG!!!


Andrei

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire Rebrisoara 2010 26.07-01.08

Post by andreih » 13 Jan 2010, 17:45

PS Orice observatii, propuneri, sugestii sunt asteptate si mai mult decat binevenite!!!

XDEADLYX
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Post by XDEADLYX » 15 May 2010, 16:09

andreih wrote:Servus!!!

Intalnire 2010, Rebrisoara (jud. Bistrita-Nasaud) de luni 26.07.2010 pana duminica 01.08.2010.

Cei care au fost in 2009 stiu conditiile de cazare...
Si pt cei care nu au fost in 2009?:D Cat este cazarea? Sau ce alte cheltuieli ar mai fi in afara de cele mentionate de mancare?
Multumesc anticipat!:)

baloghbela00_HD
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:265
Joined:23 Feb 2009, 20:30
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::hunedoara
judet:hunedoara
Varsta:38

Re: Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Post by baloghbela00_HD » 16 May 2010, 12:37

Salut Andrei .O mica precizare referitoare la intilnirea de la Rebrisoara , acum am vazut pe forum ca in exact aceeasi perioada 30- 07 1 -08 2010 va avea loc si o competitie pt arcasi traditionali eveniment ce ar avea loc in Poiana Brasov .Va fi prima competitie de gen pt Traditionalisti cu noul regulament in vigoare. Intrebare ? Nu ar fi mai bine ca cele 2 evenimente sa nu aiba loc in acelasi interval de timp ? Poate ca unii ar dori sa participe si la competitia organizata pt arcasii traditionalisti ? Pentru cine vrea sa participe la amindoua evenimente este imposibil ,si va trebui sa faca o alegere nu chiar usoara .Iar cine nu vrea sa participe acela se prezinta doar la o intilnire indiferent ca este cu o saptamina mai repede sau mai tirziu.Dar daca sunt doritori pt ambele intilniri se va impartii trupa si vor fii mai putini membrii la intilnirea de la Rebrisoara . Ce zici ? Merita luat in calcul si aceasta varianta sau nu ? Cu stima
SANATATE MAXIMA SI SA NE VEDEM CU BINE
http://asociatiaordinularcasilorhunedoa ... venit.html

XDEADLYX
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Post by XDEADLYX » 17 May 2010, 14:51

M-am uitat la topicul concursuri, intalniri, etc.
N-am vazut eu sau nu este postat campionatul de care tot vorbiti din Poiana Brasov?
Nu de altceva, dar sunt din Brasov si chiar nu mi-ar placea sa ratez ceva de genul:D
Imi dati va rog un link?
Multumesc anticipat!

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Post by dady » 17 May 2010, 17:05


iceman
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:269
Joined:04 Feb 2013, 19:52

Re: Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Post by iceman » 20 May 2010, 20:47

salutare natiune !
deci andrei ramane batut in cuie data?
sa stiu cum imi iau concediu :d .

User avatar
Mugurbb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:660
Joined:07 Jan 2009, 13:36
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:37
Contact:

Re: Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Post by Mugurbb » 26 May 2010, 14:57

Am vorbit cu Andrei Hoha si intilnirea de la Rebrisoara nu va mai avea loc :(
Silence is golden and Duct Tape is silver.

User avatar
Mugurbb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:660
Joined:07 Jan 2009, 13:36
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:37
Contact:

Re: Intalnire Rebrisoara iulie 2010

Post by Mugurbb » 27 May 2010, 08:07

Si in alte sporturi se mai practica concursurile Open, unde pot participa si sportivi nelegitimati. Daca se vrea o participare cit mai numeroasa in scopul popularizarii acestui sport cred ca ar fi o miscare desteapta.
maestro wrote:@paulush sa ti spun eu un motiv de ce nu se vor inghesuii la concurs ? DEZINTERES :( imi pare rau ca o spun ,pe forumul acesta sunt peste 1800 de membri ,cica pasionati de arcuri :)) in realitate nu cred sa fie 20-30 cu adevarat pasionati .indiferent ca e intalnire sau concurs nu se participa . a fost intalnire in cluj si n au participat toti clujenii de pe forum,la mures la fel ,pariu fac ca nu o sa participe brasoveni la concurs. eu sunt pentr participarea la intalniri si concursuri si sa nu crezi ca esti singurul dezamagit de aici
maestro, iti inteleg supararea dar cred ca aceasta atitudine nu-i o tactica buna de a atrage participanti
Silence is golden and Duct Tape is silver.

Locked