Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Unde, cand si cum se vedem
Locked
hegedus_zsolt
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by hegedus_zsolt » 25 Apr 2010, 20:13

Buna, vine si eu, numai spune-ti ce trebuie sa aduc cu mine in afara de arc :P.

User avatar
Mugurbb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:660
Joined:07 Jan 2009, 13:36
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:37
Contact:

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by Mugurbb » 26 Apr 2010, 19:16

Salut!

Vor sa vina de simbata 2 amici: Raul ("raulbaldean" pe forum) care a fost o noapte la Rebrisoara si
Philip care a fost la intilnirea din 28 februarie 2010 din Cluj.

Am loc pt inca 2 persoane in masina. Plecare din Cj-Napoca vineri (30 aprilie) la ora 17.
Cei are vor, sa lase mesaj privat sau sa ma sune la 0745-890.368.
:-h
Silence is golden and Duct Tape is silver.

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by dady » 02 May 2010, 22:46

Traseul din padure, golf archery si target archery
http://www.youtube.com/watch?v=Yew3jdy5jFs

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by dady » 02 May 2010, 23:56


User avatar
rotariu nicolae
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:256
Joined:21 May 2009, 16:53
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::dumbraveni sibiu

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by rotariu nicolae » 03 May 2010, 07:14

salut! frumoasa intilnirea,reusita,frumoase clipuri andrei! dar cind ai mai avut timp si pentru filmare?

Greenarrow
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by Greenarrow » 03 May 2010, 11:56

Ma bucur pentru cei care au ajuns de 1 Mai la intalnire,vad din filmulete ca a fost una super reusita....si imi pare rau ca nu am ajuns si eu :(

ares73
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:9
Joined:30 Jan 2010, 14:37
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tg.mures
judet:mures
Varsta:37

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by ares73 » 03 May 2010, 12:01

Va salut pe toti,
sunteti niste OAMENI DEOSEBITI, va multumesc tuturor din suflet pentru ajutorul primit si in special lui Mitu,Nicu, Ionut, Andrei (dady), Florin, Laura, Andrei( P.S. in locul tau as taia toti prunii din Bistrita sa fiu sigur ca nu o sa mai am dureri de cap ;) ), va multumesc. Imi pare rau ca nu am reusit sa fiu prezent si sambata, dar ma consolez cu filmuletele postate de Dady. M-am simtit excelent alaturi de voi. Abia astept o noua intalnire.
Sa ne vedem cu bine.

User avatar
Neacsu Ionut
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:339
Joined:19 Mar 2008, 15:55
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Constanta
judet:Constanta
Varsta:17
Contact:

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by Neacsu Ionut » 03 May 2010, 16:04

Salut!

intr-adevar a fost o intalnire foarte reusita, cred ca toata lumea prezenta s-a simtit foarte bine....mancarea foarte buna, oamenii foarte prietenosi......ma bucur ca m-am revazut cu prieteni vechi, si ca am cunoscut prieteni noi.....o atmosfera foarte faina....am lucrat mult(unii sunt de parere ca prea mult :d )...dar a meritat tot efortul......

iesirea din padure mi-a placut mult, aici nu am asa padure, e cu totul altceva sa tragi in natura, nu intre 4 pereti de beton.......am luat si un premiu, multumesc pentru sageti si tolba, sunt foarte frumoase si o sa le folosesc cu placere...

multumesc in primul rand lui Florin, care s-a ocupat de toti, si care a avut grija sa ne simtim bine si sa avem de toate...multumesc si pentru sfaturile de viata pe care mi l-ea dat....n-o sa le uit..... <):) .......si pentru sansa de a lucra la un arc turcesc...

multumesc lui Andrei, care mi-a dat si el sfaturi bune :)
multumesc lui Marian, care m-a ajutat sa termin o coarda de arc....
multumesc lui Mitu, pentru cutia de nitrolac
nu in ultimul rand multumesc lui Valentin, pentru ca ne-a dus cu masina pana in bucuresti
multumesc si celor care au facut poze....
multumesc tuturor, si celor care m-au invatat una alta.....si celor pe care i-am invatat cum se face un arc, pentru ca au avut rabdare(si nervi) sa ma asculte....nu imi place felul in care ma priveau unii, nu sunt nici pe departe maestru, nici macar constructor foarte bun...fac si eu greseli ca oricine, iar faptul ca am facut cateva arcuri nu inseamna mare lucu, doar putina experienta si indemanare
Cami sper sa te bucuri mult timp de arcul ala... :)

a fost foarte frumos dar a trecut foarte repede.....abia astept intalnirea de la Rebrisoara
sper sa ne vadem acolo >:d<

ps.foarte faine filmuletele Andrei!
To know is to know that you know nothing. That is the true meaning of knowledge...

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by dady » 03 May 2010, 16:17

Salutare, ma bucur ca va plac filmuletele, imi cer scuze in numele telefonului ca nu a putut scoate calitate mai buna :D, poate vodata oi face filmulete cu un aparat mai bun. Ma bucur ca v-am intalnit, pe multi dinnou si sper sa ne mai intalnim. Dar am totusi 3 regrete:
1. ca sa rupt micutu (Andrei nu a fost vina ta! dupa cum am vazut ruptura se vede clar ca oricum se ducea, eu cred ca l-am fortat tragand cu inel si cu torsiunea in maner)
2. nu a iesit traseul cum ma asteptam, prea tarziu am inceput si multi s-au plictisit prea repede, altii dand vina pe tantari alti pe foame alti pe orice altceva, dar nu tot ce tie-ti place place si altcuiva
3. ca am fost nevoit sa trag cu un arc necunoscut (iti multumesc Ionut ca mi-ai dat arcu) si nu am facut mai nimic la iesirea in padure.
in rest toate bune si frumoase, inclusiv vremea ;)

iceman
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:269
Joined:04 Feb 2013, 19:52

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by iceman » 03 May 2010, 17:32

a fost o intalinire foarte reusita.... pacat ca a fost scurta, m-am simtit excelent
sper sa ne revedem la Rebrisoara. :d

Locked