Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Unde, cand si cum se vedem
Locked
baloghbela00_HD
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:265
Joined:23 Feb 2009, 20:30
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::hunedoara
judet:hunedoara
Varsta:38
Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by baloghbela00_HD » 03 May 2010, 20:20

Regrete, regrete, regrete ca nu am reusit sa vin (din motive intemeiate), cu toata silinta mea . Din film se vede ca a fost super . Cine a facut gulasul? mai trebuia sare -ha -ha- ha =)) . Vorbeste invidia din mine .Ma bucur ca a fost o reusita si sper sa nu ratez intilnirea din Rebrisoara . Salutare
SANATATE MAXIMA SI SA NE VEDEM CU BINE
http://asociatiaordinularcasilorhunedoa ... venit.html

iceman
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:269
Joined:04 Feb 2013, 19:52

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by iceman » 04 May 2010, 00:08

iceman wrote:a fost o intalinire foarte reusita.... pacat ca a fost scurta, m-am simtit excelent
sper sa ne revedem la Rebrisoara. :d
pozel le puteti vedea aici

http://picasaweb.google.ro/selectconsul ... directlink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Image

hawkeye
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by hawkeye » 04 May 2010, 11:09

Bine v-am regasit ... pe forum de data asta :)

Pot spune ca intalnirea asta mi-a mers la inima. Sunteti cu totii niste oameni tare faini si extrem de pasionati in ceea ce faceti. Ma bucur tare mult ca am regasit si alte minunate indeletniciri la voi (bushcraft-ul, marochinaria, metalurgia, gastronomia :)) si de-abia astept sa colaboram in aceasta privinta.

Singurul meu regret e ca nu mi-am terminat arcul, dar am invatat tare multe de la voi(cer scuze celor pe care i-am stresat sa-mi tot arate una-alta).

Vad ca microbul asta a prins-o si pe Alina, si dupa ce termin arcul meu va trebui sa ma apuc de unul si pentru ea.

Ne vedem la Rebrisoara!

PS: Multumesc Sergiu pentru invitatie si sprijinul acordat
Multumesc Florin pentru ca ai facut posibila intalnirea

Julia
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by Julia » 05 May 2010, 11:06

Si eu am ramas cu o impresie foarte faina si amintiri foarte placute de la Tg. Mures! Am cunoscut oameni faini si foarte deschisi si ma bucur ca am fost alaturi de voi. Vreau sa-i multumesc lui Florin pt toate sacrificiile pe care le-a facut pt noi si pt rabdarea care ati avut-o cu noi cei incepatori! Sunt foarte fericita ca am reusit sa plec cu arcul terminat si finisat chiar daca e mic si o sa prind "capuse" cu el :)) sunt extrem de incantata! Multumesc tuturor pt ajutorul acordat! Am descoperit ca imi place si vreau sa continui sa ma documentez si sa reusesc sa-mi construiesc un arc in marime naturala :d

User avatar
Andrey
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:95
Joined:09 Dec 2007, 19:07
Am un arc:da
Construit de mine:da
Location:Timisoara

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by Andrey » 07 May 2010, 17:28

Salut tuturor si multumesc lui Florin de ospitalitate. Din punctul meu de veder ma-am simtit forate bine. Ma bucur ca am cunoscut prieteni noi si revazut pe cei vechi. Am vazut si tras cu niste arcuri superbe , am reusit si performanta de a rupe unul, multe scuze Andrei imi pare foate rau pentru arcul tau. Imi este greu sa ma bucur ca am tras cu el o sageata. Arcurile cu bambus ma-au inspitat pentru cateva idei ce as vrea sa incerc. La padure a fost foate frumos, am avut ocazia sa trag de la distanta si contratimp. Merci lui Sergiu ca mi-a gasit o sageata. Pe total a fost frumos, mai pun si eu niste poze :
Toate le puteti gasi aici :
http://s531.photobucket.com/albums/dd35 ... es%202010/

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
florinvulturar
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:102
Joined:20 Jan 2009, 23:43
Am un arc:da
Construit de mine:nu

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by florinvulturar » 07 May 2010, 19:04

Regret din tot sufletul ca nu am putut veni, din pacate nu a depins de vointa mea, dar o sa imi iau revansa la Rebrisoara . Imi pare rau ca nu am facut traseul prin padure, de ani buni visez la asa ceva si de asemenea regret ca nu am apucat la gulas.... :d .Florin.

User avatar
Ioana
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:104
Joined:27 Feb 2009, 11:48
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:30
Location:Cluj-Napoca

Re: Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by Ioana » 07 May 2010, 22:04

Servus de la Cluj! :d
Uite ca in sfarsit am reusit sa descarc si eu pozele, enjoy http://picasaweb.google.ro/prumaria/1Mai2010TarguMures#
=D> frumoasa intalnire!
Silence is golden unless you have children then silence is suspicious.

XDEADLYX
Membru al forumului
Membru al forumului

Intalnire 1 Mai Tg Mures 2010

Post by XDEADLYX » 09 May 2010, 00:10

O organizare buna, mancare din belsug, bautura pana cazi, bancuri si voie buna! Aceasta cred ca a fost reteta de succes a acestei intalniri.
Ne bucuram ca am putut participa la o asemenea intalnire. O ocazie ideala de a invata cate ceva despre arcuri si mai ales de a lucra la arcuri.
Multumim tuturor celor de la care am putut invata, mai ales lui Florin pentru arcul superb!;)
Speram la cat mai multe intalniri de genul acesta!

Locked