ÎNTÂLNIRE CLUJ MARTIE 2012

Unde, cand si cum se vedem
Locked
istirbu
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: ÎNTÂLNIRE CLUJ MARTIE 2012

Post by istirbu » 29 Mar 2012, 12:02

Salutare,

Mi-a plăcut foarte mult această întâlnire, foarte captivant concursul și organizare bună. Mulțumiri organizatorilor și participanților pentru eveniment!

Câteva poze: http://goo.gl/FkJ0E
Voi încărca mai târziu și câteva filmări cu ținta aeriană și trasul la țintă la cabană.

User avatar
AlinAndreica
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:143
Joined:13 Aug 2011, 00:13
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:39

Re: ÎNTÂLNIRE CLUJ MARTIE 2012

Post by AlinAndreica » 30 Mar 2012, 12:45

Au fost discutii sa amanam cu o saptamana intalnirea pe weekend-ul asta 30-31.Ce bine ca n-am facut-o !!! Ploua bine la Cluj.

User avatar
Ioana
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:104
Joined:27 Feb 2009, 11:48
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:30
Location:Cluj-Napoca

Re: ÎNTÂLNIRE CLUJ MARTIE 2012

Post by Ioana » 31 Mar 2012, 11:40

Foarte foarte faine toate pozele! Ne bucuram ca aceasta prima intalnire de arcasi a anului 2012 v-a reincarcat bateriile de tras ;) si ca v-a placut pe meleaguri clujene. Va asteptam si in 2013.
Au fost discutii sa amanam cu o saptamana intalnirea pe weekend-ul asta 30-31.Ce bine ca n-am facut-o !!! Ploua bine la Cluj.
Aline, vremea tine intotdeauna cu arcasii! ;)
Silence is golden unless you have children then silence is suspicious.

User avatar
Mugurbb
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:660
Joined:07 Jan 2009, 13:36
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:37
Contact:

Re: ÎNTÂLNIRE CLUJ MARTIE 2012

Post by Mugurbb » 01 Apr 2012, 11:22

Am incercat sa avem o intalnire de 2 zile si la Cluj.
Dorim sa o introducem astfel in "programul" intalnirilor arcasi.ro.
Am vrut sa ii facem pe participanti sa se simta bine si sa punem la dispozitie conditii de cazare si masa adaptate perioadei mai reci. Am facut un traseu de concurs cu probe care sa nu fie plictisitoare si care sa-i evidentieze pe cei mai buni dintre noi, promovand arcul traditional. Am gandit o intalnire frateasca intre arcasi, in care toti sa fim egali si sa contribuim egal pentru a-i ajuta pe cei care vin de departe si au nevoie de cazare.

Unii dintre noi insa n-au inteles acest aspect si, ca urmare, de acum regulile intalnirilor (cel putin la Cluj) se vor schimba.

Poate nu ne-am ridicat la nivelul asteptat de unii participanti si viceversa. Insa marea majoritate ati fost asa cum va stim si cum trebuie sa fie un Arcas adevarat.

Daca v-a placut si vom fi sanatosi va asteptam si la anul.
>:d< >:d< >:d<
Silence is golden and Duct Tape is silver.

Locked