INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Unde, cand si cum se vedem
Locked
User avatar
sandok
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:30
Joined:27 Sep 2008, 01:02
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::DevaHd
judet:Hunedoara
Varsta:38
Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by sandok » 18 Jun 2012, 19:57

A fost o placuta revedere cu prietenii,presarata cu voie buna si relaxare intr-un loc minunat cu gazde faine.Green berets forever =D> .

User avatar
florinvulturar
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:102
Joined:20 Jan 2009, 23:43
Am un arc:da
Construit de mine:nu

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by florinvulturar » 18 Jun 2012, 23:59

Buna,
ne bucuram ca v-a placut la Chei si a fost interesant concursul. Fiecare intalnire are specificul ei, noi am incercat sa condensam concursul si sa lasam cat mai mult timp arcasilor sa se bucure de prietenii pe care ii intalnesc si de zona, care, nu vreau sa o laud , dar e printre cele mai frumoase si interesante din tara. O sa pun cateva poze, diferenta de poze, clasamentul si filmul pe care l-am incropit din clipurile facute, o sa fie accesibile cat de repede.
Atasez cateva poze(cate 10), in cateva mesaje, dar trebuie vizionate de la ultimul mesaj, inapoi, ca sa fie in ordine cronologica.
Asteptam sa ne revedem sanatosi la urmatoarea intalnire si inchei cu deja traditionala urare a arcasilor liberi:
Sa fie intr-un ceas bun! :)

Beretele Verzi ca Bradu' - ( Pastratori ai Cheilor ;) )
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
florinvulturar
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:102
Joined:20 Jan 2009, 23:43
Am un arc:da
Construit de mine:nu

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by florinvulturar » 19 Jun 2012, 00:13

Multumesc prietenilor - Berete Verzi din Chei, care s-au straduit sa va ofere Cheile concursului...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
florinvulturar
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:102
Joined:20 Jan 2009, 23:43
Am un arc:da
Construit de mine:nu

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by florinvulturar » 19 Jun 2012, 00:21

Poze... maine vor aparea si celelalte.....
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
florinvulturar
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:102
Joined:20 Jan 2009, 23:43
Am un arc:da
Construit de mine:nu

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by florinvulturar » 19 Jun 2012, 00:29

Alte poze dun Chei. Vom avea in curand si filmul.
Florin.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

mw3defiance
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by mw3defiance » 19 Jun 2012, 11:21

a fost prima mea participare si multumesc frumos organizatorilor pentru experienta minunata care am trait-o impreuna.
va multumesc dragos si nelu pentru aceasta oportunitate
abia astept intalnirea de la dumbraveni >:d<

Am cateva poze. Imi spuneti va rog cum le pot posta. Multumesc

User avatar
cipm66
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:413
Joined:21 Feb 2009, 19:32
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Sibiu
judet:Sibiu
Varsta:49

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by cipm66 » 19 Jun 2012, 14:50

@mw3defiance
@offtopic
cand scri postul in partea de jos, ai niste taburi. Unul este "Incarca fisier atasat"
atasare_imagine1.jpg
Dai click pe el si iti apare o forma
atasare_imagine2.jpg
click pe "Choose file" si iti alegi imagine de pe calculatorul tau iar apoi click pe "Adauga fisier"
atasare_imagine3.jpg
Din lista "fisierelor atasate" daca dai click pe "Aseaza in linie" in zona unde exista cursorul din mesajul pe care l-ai scris va aparea o bucata de code care la publicare va afisa imaginea
atasare_imagine4.jpg
Sper ca este explicit.
Mai tarziu acest mesaj poate fi mutat intr-o sectiune speciala. Daca exista asa ceva, "mea culpa"
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find - that money cannot be eaten. [Chief Seattle]

www.cmuntean.ro

User avatar
iuli
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:26
Joined:18 Jun 2012, 06:55
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Zalau
judet:Salaj
Varsta:33

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by iuli » 19 Jun 2012, 21:44

Intalnirea din Chei a fost o experienta minunata ,unde m-am bucurat sa cunosc o gasca de oameni pasionati de trasul cu arcul si care in acelasi timp vor sa se simta bine exersandu-si acesta pasiune.

Va multumesc si pentru ca nu m-am simtit nici o clipa exclusa pentru faptul ca sunt fata si nici macar pentru ca nu am cunostinte ori experienta in trasul cu arcul .

Maestro,multumesc .Urmandu-ti sfaturile am vazut ca merge tot mai bine . Nu ma simt vrednica ,dar ma voi stradui sa-ti merit aprecierea.
Mugur si Florin, multumesc ca mi-ati dat ocazia sa ma catar in chei (lucru de care nu ma credeam in stare) si ca ati avut rabdare cu mine.
La fel ca piesele unui puzzle ,toata lumea si-a adus contributia la intreg care a fost o experienta foarte placuta.
“Don't walk behind me; I may not lead. Don't walk in front of me; I may not follow. Just walk beside me and be my friend.” A.Camus

Alexei
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:9
Joined:12 May 2009, 22:59
Am un arc:nu
Construit de mine:nu
locuiesc in::Turda

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by Alexei » 21 Jun 2012, 01:22

Dupa lupte seculare care au durat mai bine de 30 de ani s-a reusit developarea "in integrum" a tuturor pojilor:

http://photobucket.com/CheileTurzii2012

Dediu00ro
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:989
Joined:23 Oct 2012, 20:06
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Galati
judet:Galati
Varsta:24

Re: INTALNIRE CHEILE TURZII 15-17 IUNIE 2012

Post by Dediu00ro » 21 Jun 2012, 02:22

Acuma am vazut toate pozele, fantastic!! =D> =D> =D> Organizatorilor, Participantilor, Castigatorilor anul viitor nu am sa lipsesc:).
Show without showing what u know without knowing

Locked