Da` hai la Cluj!

Unde, cand si cum se vedem
Locked
eduardbilanin
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: Da` hai la Cluj!

Post by eduardbilanin » 24 Feb 2008, 20:53

O intilnire de exceptie.Pacat ca este asa departe pentru mine partea aceea de tara.altfel........cu siguranta ca nu as fi lipsit,daca as fi fost binevenit bineinteles.Bravo baieti.Asta inseamna Pasiune.

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Da` hai la Cluj!

Post by akila » 26 Feb 2008, 12:38

Off....ca departe mai sunteti ma fratilor....super intalnirea .....bravo....mi-ati deschis pofta si astazi ies si eu cu sotia , ca vad ca e fain afara , si iesim sa tragem niste sageti :lol: ...o sa fac si niste poze sa vi le arat..ne mai auzim..pa pa

andreih
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Da` hai la Cluj!

Post by andreih » 26 Feb 2008, 12:54

Servus!!!

Ca sa fie o compensare, dupa relaxare vad ca musai inapoi la cenusiul de zi cu zi.... Dar cu atat ne putem bucura mai deplin cand putem sa mai "evadam" un pic din rutina si sa ne simtim bine!
Prins din nou in mecanism de-abia ieri am citit pe fuga post-ul si am vazut pozele si azi am 5 minute sa scriu.
Cea mai mare parere de rau a mea e ca a fost asa de putin timp!!!!! Al doilea regret ca plecand in asa graba cu Mihai (sa nu uit arcul lui, sageti, sahul, etc, etc.) si am uitat... aparatul foto :( Dar bine ca a functionat aparatul lui Florin!!! A, poate ca nici nu eram 100% refacut dupa seara de dinainte :oops:
Foarte scurt a fost timpul si dupa ora 15 a inceput si ploaia...
Dar si cat a fost intens. Mi-a placut sa fiu impreuna cu voi si astept urmatoarea intalnire!!!!
Mai ales ca daca vor fi 2 zile poate facem cumva si un workshop de constructie de arcuri. (arcul meu de alun a fost facut de "test" mai mult si in 2 zile se poate face un arc daca stai de el si ai scule, am vazut in Bulgaria). Cred ca putem invata unul de la altul multe. De ex. florin mi-a explicat despre punctul de ancorare de la coltul gurii ceea ce cred ca o sa imi imbunatateasca stilul de tragere. (nu-s eu bun tintas, dar ma bucur sa lansez sageti chiar de nu-si ating toate tinta).
A fost o experienta foarte placuta desi repet foarte foarte repede a trecut timpul.....

andrei

ender
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Da` hai la Cluj!

Post by ender » 27 Feb 2008, 09:40

No, sa zic si eu 2 - 3 cuvinte:
- cele mai multe arcuri traditionale adunate la un loc (vazute de mine, pentru ca sunt convins ca Andrei in Bulgaria a vazut mult mai multe)
- cele mai multe sageti adunate in 2 lazi de bere (cine zice ca lazile sunt pentru sticle?!?!?)
- locatie ideala de tir
- una bucata fazan si una bucata iepure de camp salbatic ... dincolo de bataia unei sageti
- oameni frumosi si diferiti
- atmosfera placuta
- timp scurt
- Clujul un oras superb impregnat de istorie ( duminica m-am plimbat 8) )
------------------
concluzie: no, da' hai la _________!
(a se completa spatiile libere cu urmatoarea locatie!)

sa auzim de bine,
Sergiu

User avatar
anasazzy
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:441
Joined:03 Nov 2007, 15:25
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::bucuresti
judet:----
Varsta:43
Location:BUCURESTI
Contact:

Re: Da` hai la Cluj!

Post by anasazzy » 27 Feb 2008, 21:01

baftosilor :mrgreen: .ma bucur pentru voi .pacat ca am lucrat simbata aia :x .faina distractie ,sint bolnav de invidie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,si abia astept sa vina aprilie .............marian
in încercarea de aşi prelungi viata uni oameni uită sa o trăiască

User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:

Re: Da` hai la Cluj!

Post by cristiflorin » 12 Mar 2008, 12:29

flyshot
Image
Calin
Image

Aici sunt cu Robert, proaspat initiat in tir cu arcul
Image

Spre seara ne-am retras in cabana la citeva partide de sah cu Andrei.
Image
Dupa putin timp de la caderea serii au inceput sa se manifeste primele fenomene paranormale. Aveti dovada de netagaduit a existentei tigailor zburatoare ( din clasa obiectelor zburatoare identificate, tigaile lui Mircea)
Image
Andrei a cazut pe ginduri, incercind sa dezlege taina straniului fenomen.
Image

Locked