Intalnire Februarie Cluj

Unde, cand si cum se vedem
Locked
User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:
Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by cristiflorin » 02 Feb 2009, 11:51

Salutare. Nu cred ca la intilnirea din februarie se vor ciopli arcuri, poate mai la vara.
Are cineva din Cluj acces la o duba cu care sa putem transporta un panou mai greu, care nu incape pe un autoturism normal?

User avatar
Pisic
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:471
Joined:22 Dec 2007, 16:29
Am un arc:da
Construit de mine:da
Location:cluj

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by Pisic » 05 Feb 2009, 20:25

panoul e pt tinta,sau pt ce? /:) pt tinta nu am putea aduce o bucata de polistiren ? ca la alte intalniri...



faza naspa:,nu are legatura cu intalnirea (nu fac alt topic pt 2 mesaje)....de doua zile nu ma mai pot loga pe forum de pe opera,merge numa cu i.e. si ma dispera,ca i.e. merge ca naiba,cred ca ati umblat la ceva setari,nu ati putea sa rezolvati problema ? :d
' NOSTRUM VIRET ROBUR ' -Our strength is as a green tree.

User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by cristiflorin » 17 Feb 2009, 14:47

Mai sunt 10 zile pina vineri, 27 februarie. Pina acum, din Cluj vor veni cam 10 oameni (Andrei, Mugur, Igor, Liviu, Dorel, eu, si poate citiva pe care inca nu ii cunosc ) Iar din afara Clujului, Florin si Sergiu. Nu i-am numarat decit pe cei de sex masculin, si ar fi bine de stiut citi ,,apartinatori"" vin. Nu e acelasi lucru sa socotesti ca pui o masa la 10 oameni sau la 20.
Deocamdata vremea pare a fi OK, pe simbata sunt prognozate 0-7 grade C, deci intre orele 11-17 vom putea sta la trageri, cu o pauza de masa, undeva pe la ora 14. Dupa ce ne odihnim, sambata seara putem iesi undeva la chefuiala, cu cei ce ramin in CJ (Vom face rezervare din timp)
Pina una alta, anuntati-va si ceilalti intentia de a veni, sa stim cam citi suntem. Cei din Cluj care pot gazdui un oaspete pot anunta si acest lucru, cum a facut Andrei. Am dori sa fiti ferm hotariti cei ce veti veni pina luni, 23 februarie.

meeshoo
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by meeshoo » 18 Feb 2009, 11:30

Desi sunt complet nou si pe forum si inca nu am intrat in "painea" acestui sport, si eu sunt din cluj si as dori sa vin daca voi fi in cluj la acea data (nu sunt sigur inca). As dori mai multe informatii despre unde se intalneste lumea, pentru ca evident nu am participat anul trecut, nu sunt clujean de origine si nu stiu exact unde se afla poligonul din faget.

User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by cristiflorin » 18 Feb 2009, 12:09

De la capatul Manasturului (unde e parcul auto cu trolee si tramvaie) te duce orice taximetrist. Zona se numeste de fapt Sf. Ion. Dar o sa mai discutam inainte detaliile.

TresPasser
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by TresPasser » 19 Feb 2009, 14:54

Daca vreunul dintre voi isi cumpara sagetile, imi spune si mie de unde si le ia? le-am cam nenorocit pe ale mele :') si cum se apropie intalnirea .... Eu nu am auzit de vreun magazin in CJ, de-aia intreb.

User avatar
Alin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:63
Joined:08 Jan 2008, 19:23
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Gherla
Location:Gherla

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by Alin » 26 Feb 2009, 22:55

Salut
Cristi am o nedumerire, adica nu am inteles f. clar, intalnirea este Vineri sau Sambata ????? :-s

User avatar
Alin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:63
Joined:08 Jan 2008, 19:23
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Gherla
Location:Gherla

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by Alin » 26 Feb 2009, 23:05

uuuf....m-am linistit .. credeam ca o ratez si pe asta ....ne vedem Sambata. Salut.

User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by cristiflorin » 26 Feb 2009, 23:16

Salut Alin, imi pare bine ca vei veni si tu. Sunt niste persoane care vor veni vineri seara in Cj... dar efectiv ne vom duce la Faget simbata dimineata, dupa ce dam o tura printr/un supermarket.... keep in touch. Tel in caz de nevoie 0744176844 (dupa ce ajung in faget nu voi mai avea semnal!!!!!) Daca mergi cu masina, o sa ajungi la poarta poligonului.. apoi o sa iti dai seama ca tre sa faci cale intoarsa vreo 50 m si sa intrii pe linga drum , pe linga gardul terenurilor... nu vreau sa te induc in eroare, dar li se intimpla tuturor, o sa te descurci. Cum iesi din Manastur de la Colina o tii tot pe dreapta.

User avatar
Alin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:63
Joined:08 Jan 2008, 19:23
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::Gherla
Location:Gherla

Re: Intalnire Februarie Cluj

Post by Alin » 26 Feb 2009, 23:21

Ok ... ne vedem acolo... in jurul pranzului. Salut

Locked